Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Obecnie pracuje jako prezenterka i aktorka. Poprowadziła imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. Jest ciągle w ruchu i aktywnie działa na szklanym ekranie.

Dotychczas Zawadzka pracowała jako prezenterka w „Pytaniu na śniadanie”. Jednak po poważnych oskarżeniach i grożącym jej wyroku do 8 lat więzienia celebrytka nie powróciła do programu i wycofała się z mediów.

Marcelina Zawadzka. Źródło: plejada.pl
Marcelina Zawadzka. Źródło: plejada.pl
Marcelina Zawadzka. Źródło: plejada.pl

Co dzieje się z Marceliną Zawadzką?

Marcelina Zawadzka została oskarżona w związku z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych.

- Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe (Art. 56. KKS), fałszerstwo faktur (Art. 271. KK), pranie brudnych pieniędzy (Art. 299. KK) – mówiła sędzia Edyta Janiszewska.

Marcelina Zawadzka twierdzi, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem”. W swoim oświadczeniu starała się zrzucić winę za nieprawidłowości na księgowych.

Jak podaje WP, choć przepowiadano jej powrót na koniec sierpnia, nie doszło do tego. Gwiazda cały czas nie pokazuje się w telewizji.

Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram

- TVP się z nią nie rozstała, ale Marcelina najprawdopodobniej już nie wróci do śniadaniówki. Kierownictwo szuka pomysłu na program, który mogłaby poprowadzić – informuje jedno ze źródeł.

Teraz Marcelina Zawadzka odpoczywa od pracy i zdaje się być dobrej myśli. Podróżowała po górach, Małopolsce, a także – z nowym chłopakiem – relaksowała się w Grecji.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAGŁY WZROST ZACHOROWAŃ NA KORONAWIRUSA. CZY STOLICA TRAFI DO ŻÓŁTEJ STREFY? TO BARDZO MOŻLIWE

Jak informował portal Życie: OGROMNE ZMIANY DLA WIELU POLAKÓW. WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI DAROWIZN ORAZ SPADKÓW

Portal Życie pisał również o… KORONAWIRUS NIE DAJE ZA WYGRANĄ. POJAWIŁO SIĘ KOLEJNE OGNISKO EPIDEMII. LICZBA ZAKAŻONYCH ROŚNIE LAWINOWO