Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu aspirował do miana patocelebryty. Syn Zenka Martyniuka w końcu osiągnął ten „sukces”. W ostatnim czasie mówiło się o nim głównie za sprawą rozwodu z Eweliną z Russocic, jednak teraz wróciła odrobinę starsza sprawa, a mianowicie wyzwanie, które Danielek rzucił Rafałowi Collinsowi.

Rafał Collins oraz jego brat Grzegorz znani są z prowadzenia warsztatów samochodowych, a także własnego programu „Odjazdowe Bryki Braci Collins” oraz udziału w show TVN „Ameryka Express”.

Rafał Collins. Źródło: instagram.com
Rafał Collins. Źródło: instagram.com
Rafał Collins. Źródło: instagram.com

Rafał Collins publicznie odpowiada Danielowi Martyniukowi

Jak donosi Pudelek, Rafał Collins postanowił wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku syna muzyka disco polo. Po ostatnich wybrykach Daniela widocznie zrobiło mu się go szkoda i to współczucie popchnęło Rafała do zaproponowania swojej pomocy.

Rafał Collins nigdy nie ukrywał, że w jego rodzinie nie brakowało alkoholu, a także – niestety – przemocy. Bardzo możliwe, że to właśnie trudna przeszłość sprawiła, że postanowił zdobyć się na gest i zaoferować pomoc Danielowi Martyniukowi.

W mediach społecznościowych Collins przyznał, że Daniel ma wszystko dzięki rodzicom. Co więcej, zwrócił się do rodziców młodego Martyniuka i zauważył, że mogą zgłosić się do jego fundacji, gdyż – jego zdaniem – syn Zenka potrzebuje pomocy i swoimi wybrykami coraz głośniej o nią woła.

- Jego rodzina powinna do nas zadzwonić. My mamy doświadczenie życiowe. Rozmawiałem z osobą, która jest w ciężkim momencie swojego życia. Daniel nie jest artystą, jak tata, i może sława dla niego jest przytłaczająca – - mówił.

- Wyciągnąłbym do niego pomocną rękę. Ktoś z boku może mu dobrze podpowiedzieć. Mam wiele historii, które dałyby mu mocno do myślenia.

Co sądzi o walce z Danielem Martyniukiem (w końcu syn Zenka zaprosił go do walki)?

Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube

- Mam walczyć z Danielem? Większa walka byłaby z muchą. Daniel absolutnie nie prowadzi się sportowo – zauważył.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAGŁY WZROST ZACHOROWAŃ NA KORONAWIRUSA. CZY STOLICA TRAFI DO ŻÓŁTEJ STREFY? TO BARDZO MOŻLIWE

Jak informował portal Życie: OGROMNE ZMIANY DLA WIELU POLAKÓW. WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI DAROWIZN ORAZ SPADKÓW

Portal Życie pisał również o… KORONAWIRUS NIE DAJE ZA WYGRANĄ. POJAWIŁO SIĘ KOLEJNE OGNISKO EPIDEMII. LICZBA ZAKAŻONYCH ROŚNIE LAWINOWO