Sprawa Daniela Martyniuka i jego byłej już żony, Eweliny, to wydarzenie na całą Polskę. Choć para jest już po rozwodzie (z orzeczeniem o winie patocelebryty), to najwyraźniej jeszcze nie koniec.

Media co rusz huczą o nowych komentarzach krnąbrnego Danielka oraz Danuty „pozamykajcie te mordy” Martyniuk, a tych jest całkiem sporo. Syn Zenka Martyniuka do problemów z prawem i używkami oraz wypowiedzi obrażających niemal wszystkich wokół dokłada jeszcze komentarze dotyczące Eweliny.

Cała sprawa psuje już i tak dostatecznie zszarganą opinię Danielka oraz jego matki, Danuty, która stoi murem za swoim jedynakiem, a także pośrednio dotyka Zenka Martyniuka, który z kolei nie wypowiada się publicznie na ten temat (warto jednak przypomnieć, że swego czasu sam doradzał Ewelinie rozwód).

Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube

Ewelina spełniła żądania byłego męża i eksteściowej. Co oni na to

Ewelina oraz Daniel Martyniuk nie są już małżeństwem, a 21-latka decyzją sądu będzie otrzymywała alimenty – 1200 zł na córeczkę i 2000 zł na siebie, które – z racji tego, że 31-letni Danielek wciąż pozostaje bezrobotny – płacić będą jej byli teściowie, Danuta i Zenek Martyniuk. Trzeba jednak przyznać, że to, co w ostatnim czasie znosi była żona króla disco polo, nie jest warte żadnych pieniędzy.

Publicznie obrażana Ewelina w końcu zagroziła Martyniukom sądem, a teraz, jak podaje Fakt, postanowiła spełnić ich żądania.

Ewelina Golczyńska nie jest zbyt skora do komentowania tego, co dzieje się wokół jej już byłego małżeństwa, jednak w końcu została zmuszona do wypowiedzenia się.

Chętnie mówili za to Danuta i Daniel Martyniukowie. Żona Zenka podkreślała, że pieniądze dostawała od nich, bo Danielek był bezrobotny, wytykała jej także wózek za 12 tysięcy złotych oraz ponad 100-letni pierścionek, który Ewelina otrzymała od byłego męża.

Ostatecznie Golczyńska postanowiła oddać rodzinną pamiątkę.

Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube

- Pierścionek na szczęście już został zwrócony – powiedział Daniel. Co więcej, Ewelina oddała także drogi wózek dla Laury, który wytykała jej była teściowa.

Daniel Martyniuk, dotychczas tak chętny do obrażania byłej żony, tym razem nie wyraził chęci szerszego skomentowania sprawy.

- Nie chciałbym tego komentować. Mam dosyć tej całej Eweliny. Niech jak najszybciej zniknie z mojego życia – oznajmił. Danuta Martyniuk także odmówiła komentarza.

Przypomnij sobie o… TRUDNE CHWILE W ŻYCIU BEATY SZYDŁO. ODESZŁA WAŻNA DLA NIEJ OSOBA. BYŁA PREMIER WSPOMINA JĄ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Jak informował portal Życie: DANUTA MARTYNIUK DOCZEKAŁA SIĘ ZWROTU PREZENTÓW OD BYŁEJ SYNOWEJ. ŻONA ZENKA MARTYNIUKA JUŻ NIE BOI SIĘ O NAJCENNIEJSZĄ RODZINNĄ PAMIĄTKĘ

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: OZONOWANIE ULIC ODBYWA SIĘ KILKA RAZY W TYGODNIU. LICZBA ZDEZYNFEKOWANYCH ŁĄCZNIE MIEJSC PUBLICZNYCH JEST NIEBOTYCZNIE WYSOKA