To była największa bolączka Danuty Martyniuk, odkąd jej jedyny syn, 31-letni Daniel Martyniuk w ubiegły poniedziałek rozwiódł się z 21-letnią Eweliną Golczyńską, a sąd orzekł rozwód z winy pozwanego.

Tym samym, syn króla disco polo został zobowiązany do płacenia swojej córce, Laurę 1,2 tysiąca złotych alimentów, ale będzie musiał również łożyć na swoją byłą żonę, gdyż sąd zdecydował o przyznaniu jej alimentów w wysokości 2 tysięcy złotych miesięcznie. Ten fakt mocno rozsierdził zarówno rozwodnika, jak i jego matkę, Danutę Martyniuk.

Od kilku dni w mediach gęsto było od wypowiedzi żony Zenka Martyniuka dotyczących zwrotu prezentów przez Ewelinę i jej rzekomej pazerności i związaniu się z Danielem ze względu na majątek jego ojca. 21-latka miała już dość oskarżeń i postanowiła zwrócić Martyniukom wszystko, co otrzymała w czasie małżeństwa!

Danuta Martyniuk przyłapana przez paparazzi, gdy pod jej drzwi przyjeżdża kurier z przesyłkami od byłej synowej

Co ciekawe, zwrot prezentów i pierścionka zaręczynowego nastąpił już w poniedziałek rano. Tuż po 9 do drzwi willi Martyniuków w Grabówce niedaleko Białegostoku zapukał kurier z wielkimi pudłami, a także owiniętym w folię dziecięcym wózkiem.

Ewelina postanowiła odesłać wszystko, łącznie z owianym sławą pierścionkiem zaręczynowym, który w rodzinie Martyniuków miał istnieć od stu lat.

Byli teściowie otrzymali od upokorzonej 21-latki wózek, gondolę, nosidełko i bujak. Oddała również obrączkę i pierścionek zaręczynowy.

Młoda była synowa Martyniuków zapewnia, że chce jak najszybciej zapomnieć o małżeństwie z jedynakiem, wrócić do panieńskiego nazwiska i samodzielnie wychować maleńką córeczkę.

Zdjęcia paparazzi można zobaczyć w serwisie "Super Express".

Jak informował portal "Życie": EDYTA GÓRNIAK ZEBRAŁA CIĘGI OD WIDZÓW „THE VOICE OF POLAND”, O CO POSZŁO? KOMPLETNIE ZASKOCZENIE, PIOSENKARKA W OGÓLE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁA

Przypomnij sobie: KINGA DUDA ZNÓW SPOTKAŁA SIĘ Z OSTRA KRYTYKĄ POD SWOIM ADRESEM. KILKA MOCNYCH SŁÓW PADŁO ZE STRONY EWY MINGE, PROJEKTANTCE BARDZO SIĘ TO NIE PODOBA

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W ŻYCIU AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ, JEJ WIELKIE MARZENIE SPEŁNIA SIĘ OD DWÓCH MIESIĘCY. TENISISTKA ZAMIEŚCIŁA ZDJĘCIE W SIECI, WSPANIAŁA SCENA