To było spore zaskoczenie dla widzów! W trakcie ostatniego odcinka show TVP2 na scenę podczas castingu wyszła 17-letnia Aleksandra Matyka, która zdecydowała się na radykalny i bardzo ryzykowny krok – dziewczyna zaśpiewała sztandarowy przebój Edyty Górniak „To nie ja”, którym diwa zdobyła drugie miejsce podczas konkursu Eurowizji w 1994 roku.

Edyta Górniak, która jest jurorką w emitowanej w Telewizji Polskiej kolejnej edycji talent show jako jedyna odwróciła się do młodej aspirującej wokalistki, dając jej szansę na wejście do jej drużyny. Jednak na diwę spadła fala krytyki! Widzowie uznali, że występ 17-latki nie był na tyle dobry, aby dać jej szansę na dalszą karierę.

Na Edytę Górniak spadła fala krytyki. Wszystko przez występ 17-letniej kandydatki!

Edyta Górniak jest jurorką „The Voice of Poland” po raz czwarty, lecz nie spodziewała się, że za jej spontaniczną reakcję na wykonanie własnej piosenki spadną na nią gromy od widzów.

W trakcie przesłuchań w ciemno, na scenę wyszła 17-letnia Aleksandra Matyka, która zaśpiewała jeden z największych hitów Edyty Górniak „To nie ja”. Jak informuje serwis WTV, występ dziewczyny nie spodobał się widzom szczególnie i byli srogo zaskoczeni, gdy Edyta Górniak zdecydowała się dać szansę młodej wokalistce, naciskając przycisk „chcę ciebie”, w ten sposób odwracając fotel. Oglądający show byli w szoku.

Jednak Edyta Górniak skomentowała swój wybór w prosty sposób.

– To bardzo trudny utwór. Właściwie na przestrzeni trwania tego utworu była kilka bardzo pięknych momentów i kilka troszeczkę nieudanych. Pewnie jesteś świadoma tego. Zdecydowałam się odwrócić. Mimo że jest jeszcze dużo pracy do wykonania, to jest w tobie bardzo duży potencjał - powiedziała jurorka od razu po odwróceniu fotela.

Jednak widzowie kompletnie nie zgadzają się z takim podejściem Edyty Górniak.

„To było straszne. Przepraszam, ale niestety. Brak emisji, fałsz, brak panowania nad głosem”,

„Przesadzone z ozdobnikami... i bardzo nieczysto”

„Nie rozumiem tej decyzji”

„To niesprawiedliwe, że odpadły osoby o wiele, wiele lepiej śpiewające” – pisali bez ogródek widzowie w Internecie.

Jak informował portal "Życie": SENSACYJNE WIEŚCI O KRÓLOWEJ ELŻBIECIE, MONARCHINI OD TRZECH DEKAD MA MIEĆ DUBLERKĘ! W JAKIM CELU PAŁAC BUCKINGHAM ZDECYDOWAŁ SIĘ NA TAKI KROK

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE INFORMACJE O JEDNEJ Z GWIAZD „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. UCZESTNIK WYZNAŁ PRAWDĘ, WYJAWIŁ, ZE ZMAGA SIĘ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ, TO BARDZO TRUDNE

Portal "Życie" pisał również: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH