Sprawa Daniela Martyniuka i jego byłej już żony, Eweliny, to wydarzenie na całą Polskę. Choć para jest już po rozwodzie (z orzeczeniem o winie patocelebryty), to najwyraźniej jeszcze nie koniec.

Media co rusz huczą o nowych komentarzach krnąbrnego Danielka oraz Danuty „pozamykajcie te mordy” Martyniuk, a tych jest całkiem sporo. Syn Zenka Martyniuka do problemów z prawem i używkami oraz wypowiedzi obrażających niemal wszystkich wokół dokłada jeszcze komentarze dotyczące Eweliny.

Cała sprawa psuje już i tak dostatecznie zszarganą opinię Danielka oraz jego matki, Danuty, która stoi murem za swoim jedynakiem, a także pośrednio dotyka Zenka Martyniuka, który z kolei nie wypowiada się publicznie na ten temat (warto jednak przypomnieć, że swego czasu sam doradzał Ewelinie rozwód).

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl

Ewelina zareagowała na zaczepki ze strony Martyniuków. Co powiedziała?

Ewelina oraz Daniel Martyniuk nie są już małżeństwem, a 21-latka decyzją sądu będzie otrzymywała alimenty – 1200 zł na córeczkę i 2000 zł na siebie, które – z racji tego, że 31-letni Danielek wciąż pozostaje bezrobotny – płacić będą jej byli teściowie, Danuta i Zenek Martyniuk. Trzeba jednak przyznać, że to, co w ostatnim czasie znosi była żona króla disco polo, nie jest warte żadnych pieniędzy.

Daniel i Danuta Martyniukowie co rusz wyzywają Ewelinę w mediach, donosząc, że jej jedynym celem było wejście do bogatej rodziny, by wyciągnąć pieniądze Zenka (warto przypomnieć, że kobieta sama pochodzi z zamożnej rodziny). Były mąż wytyka jej nieidealny wygląd (warto pamiętać, że sam przypomina Adonisa).

Jak podaje Pudelek, Ewelina w końcu postanowiła odnieść się do wszystkich tych komentarzy, zastanawiając się nad podjęciem kroków prawnych.

Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube

- Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny, w cywilizowany sposób wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne – mówi eksmałżonka Daniela Martyniuka.

- Wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne – zauważyła Ewelina, która chce jak najszybciej usunąć nazwisko po byłym mężu ze swoich danych.

Ewelinie życzymy powodzenia i – a raczej przede wszystkim – spokoju.

Przypomnij sobie o… MIESZKANIEC WARSZAWY PRÓBOWAŁ SPRZEDAĆ ORYGINALNE NIEMIECKIE DOKUMENTY POCHODZĄCE SPRZED WIELU LAT. GROZI MU KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: PRZYJĘTO PROGRAM OCHRONY POWIETRZA. NAJWAŻNIEJSZE RZECZY, KTÓRE TRZEBA WIEDZIEĆ W TEJ SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… SPORA WPADKA PODCZAS OSTATNIEGO SERWISU „WIADOMOŚCI TVP”. WIDZOWIE Z PRZEKĄSEM OBSERWOWALI TO, CO ROBI DANUTA HOLECKA NA EKRANIE