O Danielu Martyniuku słyszał niemal każdy. Mężczyzna określany jest mianem patocelebryty ze względu na mnożące się problemy z prawem oraz używkami, a także bardzo dyskusyjne wypowiedzi.

Ostatnio głośno zrobiło się o nim nie tylko w kontekście wspomnianych sytuacji, lecz także rozwodu. Jego małżeństwo właśnie zostało formalnie zakończone, a Ewelina może śmiało powiedzieć, że – poza córeczką – nic jej nie łączy z synem Zenka Martyniuka.

Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube

Najwyraźniej fakt, że Ewelina rozwiodła się z Danielem Martyniukiem, a także otrzymała alimenty – 1200 zł miesięcznie na córkę oraz 2000 zł na siebie – musiał mocno zaboleć syna Zenka i Danuty Martyniuków, gdyż postanowił pobawić się – nie po raz pierwszy zresztą – w… publiczne pranie brudów.

Daniel Martyniuk znów publicznie dokucza byłej żonie, opowiadając o jej spotkaniach z innym mężczyzną

Daniel Martyniuk najwyraźniej nie zna granic dobrego smaku – w kolejnym wywiadzie poruszył temat swojej byłej żony. Trudno jest ocenić, czy robi to, by zyskać rozgłos (w myśl zasady „nieważne, co mówią, byle mówili”) i nieco zarobić, czy po prostu tak bardzo boli go, że sąd nakazał mu (a raczej jego rodzicom, gdyż Danielek nie pracuje) płacenie alimentów nie tylko na dziecko, ale i Ewelinę.

Teraz Danielek postanowił wylać żale – twierdzi, że rodzice Eweliny przyczynili się do zakończenia małżeństwa. Jak podaje Plotek, syn Zenka Martyniuka twierdzi, że z Faustyną, ekspartnerką, spotkał się tylko po radę, za to Ewelina też była niezłym ziółkiem.

Po obrażaniu wyglądu byłej żony postanowił rzucić się z pazurami na rodzinę dziewczyny.

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl

- Moje małżeństwo nie mogło przetrwać, bo Ewelina może i mnie kocha, ale najbardziej jej zależało na kasie i życiu w blasku fleszy. Jej rodzina też jest specyficzna - to właśnie przez nią są wszystkie kłopoty. Ewelina robiła i robi to, co jej każe matka. A moja teściowa - już była - nigdy nie była mi przychylna. To małżeństwo musiało skończyć się rozwodem – oznajmił.

To jeszcze nie wszystko – twierdzi, że Ewelina spotykała się z innym, byłym mężczyzną.

- Byłem u niej (Faustyny – przyp. red.) w mieszkaniu, wyszedłem na balkon na papierosa, ktoś zrobił mi zdjęcie i afera gotowa. A swoją drogą, co w tym dziwnego, że spotykam się z byłymi dziewczynami? Moja żona też spotykała się ze swoim byłym facetem w trakcie naszego małżeństwa – tłumaczył się.

Jesteście w stanie mu uwierzyć?

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOLEJNA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM. TYM RAZEM ZACHOROWAŁA NAUCZYCIELKA

Jak informował portal Życie: TAKIEJ DIAGNOZY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MAMA CHOREJ DZIEWCZYNKI PRZESTRZEGA RODZICÓW I APELUJE, ABY DBALI O ZDROWIE SWOICH DZIECI

Portal Życie pisał również o… ANDRZEJ DUDA GŁĘBOKO ZASMUCONY INFORMACJĄ O ODEJŚCIU WIELKIEGO POLAKA. "ŻEGNAMY DZIŚ CZŁOWIEKA NIEZWYKLE ZASŁUŻONEGO"