O Danielu Martyniuku słyszał niemal każdy. Mężczyzna określany jest mianem patocelebryty ze względu na mnożące się problemy z prawem oraz używkami, a także bardzo dyskusyjne wypowiedzi.

Ostatnio głośno zrobiło się o nim nie tylko w kontekście wspomnianych sytuacji, lecz także rozwodu. Jego małżeństwo właśnie zostało formalnie zakończone, a Ewelina może śmiało powiedzieć, że – poza córeczką – nic jej nie łączy z synem Zenka Martyniuka. Jednak była żona mężczyzny również swoje przeszła i nieco przeskrobała. Kim tak naprawdę jest?

Kim jest Ewelina, eksmałżonka Daniela Martyniuka?

Ewelina, o której nie było wiadomo zbyt wiele, stała się obiektem zainteresowań mediów ze względu na swojego byłego już męża i ich trudną relację. Pełne dane byłej żony Daniela Martyniuka to Ewelina Golczyńska. Co o niej wiadomo?

Ewelina. Źródło: Youtube
Ewelina. Źródło: Youtube

Portal Plejada pokusił się o drobne śledztwo dziennikarskie, dzięki któremu wiadomo nieco więcej o kobiecie, której perypetie obserwowała cała Polska. Ewelina i Daniel poznali się na imprezie w 2017 roku.

Krótko później zamieszkali razem w apartamencie Daniela Martyniuka w Białymstoku. I choć ich związek się rozpadł, Ewelina zdobyła spory rozgłos.

Kobieta urodziła się w 1999 roku – ma zaledwie 21 lat, jest 10 lat młodsza od Danielka. Urodziła się we Władysławowie pod Koninem, ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku. Raczej nie zwykła udzielać się w mediach.

Znajomi mówią na nią „polska Paris Hilton” głównie ze względu na urodę, jednak Ewelina również pochodzi z zamożnej rodziny, której majątek liczony jest w milionach.

Ewelina i Daniel wzięli ślub 6 października 2018 roku. Wyprawili wielkie wesele – mieli aż 250 gości.

Podobno rodzice państwa młodych bardzo się polubili, a Zenek i Danuta Martyniukowie obdarzyli sympatią Ewelinę. Niestety, po wszczętych przez Daniela awanturach było już tylko coraz gorzej.

Ewelina i Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Ewelina i Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube

„Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu. (...) Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło” – mówił pewnego razu Danielek.

Ostatecznie pogodzili się, a ich córeczka, Laura, w Niedzielę Wielkanocną w 2019 roku doczekała się chrztu.

Następnie Daniel zaprzeczał, jakoby mieli wziąć rozwód. Jednak przed kilkoma dniami małżeństwo pary zostało unieważnione.

„To małżeństwo było porażką od samego początku. Dziewczyna z bogatej rodziny chciała bogato wyjść za mąż. Tylko kasę chciała wyciągnąć ode mnie, a właściwie od mojego ojca” – zacietrzewił się Danielek, komentując sprawę.

„To małżeństwo to była pomyłka. Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona z wioski i jej rodzice bardzo chcieli wesela... A oni już przed ślubem się nie dogadywali. Ja nawet raz salę weselną odwoływałam, bo tak się kłócili. Zresztą matka Eweliny ciągle tam mieszała” – narzekała Danuta Martyniuk.

„Wysyłamy jej (Ewelinie) pieniądze, bo Daniel nie pracuje. Kupiłam też wózek za 12 tysięcy złotych. Ewelina nas omotała wszystkich i na początku jej wierzyliśmy. Ale okazała się niezłym ziółkiem. Daniel dał jej mój pierścionek, który ma ponad 100 lat. Ciekawe czy go zwróci. Chciałabym kiedyś dać go Laurze” – opowiadała matka Daniela Martyniuka.

Myślicie, że po zakończeniu małżeństwa z Danielem Ewelina opowie swoją wersję w mediach?

Przypomnij sobie o… WIEŚCI NA TEMAT NADCHODZĄCYCH DNI NIE SĄ NAJLEPSZE. PRZED NAMI DOŚĆ SPORE ZAŁAMANIE POGODY

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: URZĘDNICY WPROWADZĄ DALSZE ZMIANY DO ŚRÓDMIEJSKIEJ STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA. KTÓRE ZAPISY ULEGNĄ MODYFIKACJI

Portal Życie pisał również o… NIEBAWEM ROZPOCZNĄ SIĘ PRACE NAPRAWY USZKODZONEGO RUROCIĄGU W WARSZAWIE. RAFAŁ TRZASKOWSKI WYZNACZA TERMIN ZAKOŃCZENIA PRAC