Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski detektyw bez licencji. On oraz jego żona, Maja, kochają dzielić się informacjami ze swojego życia prywatnego z obserwatorami. Trzeba przyznać, że para cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie.

Krzysztof Rutkowski uwielbia dzielić się swoim życiem z odbiorcami – choć czasami potrafi zachować pewne granice, to jednak do sieci wycieka wiele informacji, m.in. te o jego słynnym skoku w bok, które podawała Dominika Zasiewska („Wodzianka” u Kuby Wojewódzkiego).

Ponadto Rutkowski kocha zainteresowanie, właśnie dlatego zdecydował się na zaręczyny podczas programu na żywo (w którym omawiano sprawę śmierci Magdy Żuk), a także ślub emitowany w telewizji. Jednak podczas rozmów z mediami oraz na Instagramie unika zbytniej prywaty.

Krzysztof Rutkowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Youtube

Tajne dane dotyczące firmy Krzysztofa Rutkowskiego przedostały się do internetu

Jak informuje portal o2, biuro najsłynniejszego polskiego detektywa, Krzysztofa Rutkowskiego, może być w poważnych tarapatach. To nie żarty – do sieci trafiło archiwum mające zawierać ogrom dokumentów, które Krzysztof Rutkowski otrzymał w korespondencji.

We wspomnianym archiwum korespondencji firmy Rutkowski Biuro Detektywistyczne, które wyciekło do sieci, znajduje się ponad 4 GB danych oraz 5 tys. plików.

Jeśli wierzyć opisom, wszystkie dane pochodzą z załączników maili wysyłanych z adresu rutkowski@op.pl, a także maili otrzymywanych na ten adres. Jest to oficjalny adres mailowy Krzysztofa Rutkowskiego.

Krzysztof Rutkowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Youtube

W archiwum znajdują się filmy i zdjęcia, które nie powinny ujrzeć światła dziennego – nie tylko osobiste dane oraz fotki Krzysztofa Rutkowskiego, ale i te wykonane w ramach działalności detektywistycznej.

Ten, kto doprowadził do wycieku, najpierw usunął metadane z części danych.

Eksperci twierdzą, że termin wycieku do sieci jest nieprzypadkowy, wskazują, że może być to związane z niedawnym złapaniem grupy cyberprzestępców przez policję.

Przypomnij sobie o… TRUDNE CHWILE W ŻYCIU BEATY SZYDŁO. ODESZŁA WAŻNA DLA NIEJ OSOBA. BYŁA PREMIER WSPOMINA JĄ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Jak informował portal Życie: DANUTA MARTYNIUK DOCZEKAŁA SIĘ ZWROTU PREZENTÓW OD BYŁEJ SYNOWEJ. ŻONA ZENKA MARTYNIUKA JUŻ NIE BOI SIĘ O NAJCENNIEJSZĄ RODZINNĄ PAMIĄTKĘ

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: OZONOWANIE ULIC ODBYWA SIĘ KILKA RAZY W TYGODNIU. LICZBA ZDEZYNFEKOWANYCH ŁĄCZNIE MIEJSC PUBLICZNYCH JEST NIEBOTYCZNIE WYSOKA