Trwa fantastyczna passa Roberta Lewandowskiego, który wygrał wraz z Bayernem Monachium tegoroczną Bundesligę, później został ogłoszony najlepszym piłkarzem ligi niemieckiej, mówiło się głośno o jego największych spośród zawodników szansach na wygraną w plebiscycie Złotej Piłki, a potem doszła do tego wygrana w Lidzie Mistrzów i największa liczba zdobytych bramek w rozgrywkach ligi europejskiej.

Zgodnie z doniesieniami mediów, Robert Lewandowski ma ogromne szanse na zdobycie tytułu najlepszego piłkarza Europy! O sprawie pisze serwis Sport SE, a sam napastnik Bayernu Monachium miał zmiażdżyć rywali!

Robert Lewandowski zostanie ogłoszony najlepszym piłkarzem Europy? Media przekonują, że to więcej niż pewne!

Nie da się ukryć, że mimo pandemii koronawirusa tegoroczny sezon piłkarski jest najlepszy w karierze Roberta Lewandowskiego. Polak stał się piłkarzem numero uno na całym świecie.

Wiele wskazuje na to, że wśród trofeów napastnika Bayernu Monachium znajdzie się tytuł Najlepszego Piłkarza Roku UEFA. Wieści na ten temat pochodzą od Tomasza Włodarczyka z serwisu Meczyki.

Osiągnięcia Roberta Lewandowskiego w ostatnich miesiącach to prawdziwa droga do gwiazd, a sam Lewandowski był niczym supergwiazda Bayernu Monachium i przyczynił się do zdobycia przez wielkich trofeów – aż czterech, a w środę Monachijczycy zmierzą się z Borussią o Superpuchar Niemiec.

Robertowi Lewandowskiemu udało się zdobyć 55 bramek w 47 meczach, co stanowi niemały rekord, szczególnie w dobie pandemii koronawirusa, gdy wiele rozgrywek zostało odwołanych. Zdaniem portalu Meczyki Lewandowski w czwartek dostanie do rąk własnych nagrodę Najlepszego Piłkarza Roku UEFA.

Piłkarz miał mieć ogromną przewagę nad rywalami jak Leo Messi czy Neymar. Wręczenie nagrody ma mieć miejsce w trakcie losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Jak informował portal "Życie": EDYTA GÓRNIAK ZEBRAŁA CIĘGI OD WIDZÓW „THE VOICE OF POLAND”, O CO POSZŁO? KOMPLETNIE ZASKOCZENIE, PIOSENKARKA W OGÓLE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁA

Przypomnij sobie: KINGA DUDA ZNÓW SPOTKAŁA SIĘ Z OSTRA KRYTYKĄ POD SWOIM ADRESEM. KILKA MOCNYCH SŁÓW PADŁO ZE STRONY EWY MINGE, PROJEKTANTCE BARDZO SIĘ TO NIE PODOBA

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W ŻYCIU AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ, JEJ WIELKIE MARZENIE SPEŁNIA SIĘ OD DWÓCH MIESIĘCY. TENISISTKA ZAMIEŚCIŁA ZDJĘCIE W SIECI, WSPANIAŁA SCENA