Rodzina byłego premiera ma za sobą naprawdę trudne chwile sporego stresu. Jeszcze kilka dni temu do gdańskiego szpitala dziecięcego trafiła 1,5-roczna wnuczka Donalda Tuska, a media poinformowała o tym fakcie sama mama dziewczynki, Kasia Tusk za pośrednictwem zdjęcia w mediach społecznościowych.

Jednak wszystko zakończyło się dobrze i w niedzielę mała wnuczka Tuska mogła nareszcie zobaczyć dziadka. Kasia Tusk i Stanisław Cudny zabrali córeczkę w odwiedziny u rodziców. Maleńka wpadła wprost w ramiona ukochanego dziadka.

Wnuczka Donalda Tuska zawitała w domu dziadka, szczęśliwa wpadła w ramiona dziadka. Pobyt w szpitalu był dla niej wielkim przeżyciem

„Super Expressowi” udało się uchwycić moment, w którym Kasia Tusk i Stanisław Cudny przyjechali do domu jej rodziców w odwiedziny. Na zdjęciach widać, że córeczka Kasi Tusk bardzo stęskniła się za dziadkiem i gdy tylko zorientowała się, że jest w pobliżu domu dziadka, aż podskakiwała z radości na widok kochanego dziadka.

Najmłodsza przedstawicielka rodu Tusków widocznie czuje się lepiej i była wyjątkowo dzielną pacjentką. Czyżby chciała pokazać dziadkowi odznakę, którą dostała w szpitalu? To niewątpliwie był wielki dzień dla małej dziewczynki.

Kasia Tusk poinformowała o nagłym pobycie w szpitalu swojej córeczki, jednak nie powiedziała wprost, co dolegało małej.

– Nasz pobyt to był drobiazg i lada moment o wszystkim zapomnimy, daje jednak do myślenia - mamy mnóstwo szczęścia – wyjaśniała Kasia Tusk na Instagramie, cytowana przez Super Express.

Zdjęcia z przyjazdu Kasi Tusk i jej męża do domu rodziców są dostępne w serwisie "Super Express”.

View this post on Instagram

Instagram to tylko narzędzie, które ludzie mogą wykorzystać tak, jak pozwalają im na to umiejętności, wiedza, wyczucie albo sumienie (a czasem jego brak). Skutki tych działań mogą być bardzo różne - nie raz natknęłyśmy się na Instagramie na treści społecznie szkodliwe lub - ujmując to delikatnie - średnio mądre. Przyciąganie uwagi obserwatorów, aby przekazać im coś naprawdę ważnego wcale nie jest proste - na Instagram zaglądamy przecież po to, aby przez chwilę oderwać się od codziennej gonitwy myśli i zająć umysł czymś przyjemnym. Profile o problemach tego świata nie biją zwykle rekordów popularności... Tym bardziej jest mi miło, że obserwatorki Makelifeeasier wyłamują się nieco z tego schematu. Pod apelem dotyczącym Tosi zostawiłyście ponad 600 komentarzy, a zbiórka ruszyła z kopyta i w ciągu jednej doby zwiększyła się o prawie 200 tysięcy. Umówmy się - mój wkład był tutaj malusieńki, a ja winna jestem podziękowania nie tylko Wam, ale też portalom, które pod przykrywką tytułów w stylu „dramat Kasi Tusk” postanowiły też całkiem sporą część tekstu poświęcić Tosi i zbiórce (@natematpl , @plejadapl , @kobieta.pl , @plotek.pl , @radio_zet , motyla noga, nawet @pudelek_pl muszę podziękować😬). A teraz konkrety. Do końca zbiórki zostały 3 dni i prawie pół miliona złotych. W porównaniu do zebranej już kwoty to niewiele, ale te pieniądze same się nie znajdą. Tosia zaraz przekroczy moment, w którym będzie można podać jej lek i wtedy cały nasz wysiłek pójdzie na marne. Głupio by było tak pod sam koniec odpuścić, co? Liczy się nawet najmniejszy gest wsparcia - jeśli nie możecie się dołożyć, to zawsze możecie udostępnić link do zbiórki - to też przyniesie efekt! Podaję go nadal w moim profilu, ale oczywiście znajdziecie go też tutaj @ocalictosie_stopsma ♥️ (Dziękuję za tyle Waszych miłych słów! Grzejemy już brzuchy na kanapie w domu, wszyscy mamy się świetnie, a życzenia zdrowia, które od Was dostaliśmy przekazujemy Tosi!)

A post shared by MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) on

Jak informował portal "Życie": SENSACYJNE WIEŚCI O KRÓLOWEJ ELŻBIECIE, MONARCHINI OD TRZECH DEKAD MA MIEĆ DUBLERKĘ! W JAKIM CELU PAŁAC BUCKINGHAM ZDECYDOWAŁ SIĘ NA TAKI KROK

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE INFORMACJE O JEDNEJ Z GWIAZD „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. UCZESTNIK WYZNAŁ PRAWDĘ, WYJAWIŁ, ZE ZMAGA SIĘ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ, TO BARDZO TRUDNE

Portal "Życie" pisał również: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH