Czegoś takiego jeszcze nie było! „Rolnik szuka żony” zawsze dostarczał widzom ogromu emocji przez wszystkie sześć poprzednich edycji, jednak wiele wskazuje na to, ze obecna, siódma przejdzie do annałów telewizji.

Może się tak stać za sprawą kontrowersyjnego uczestnika show, Józefa, którego zachowanie wyjątkowo mocno zdenerwowało widzów programu, którzy nie omieszkali wyrazić swojego zdania w tej sprawie na profilu audycji na Facebooku. TVP postanowiła zareagować niemal natychmiast. Niektóre komentarze zostały usunięte, a w sprawie niepokornego rolnika wystosowano specjalne oświadczenie.

TVP reaguje na nieprzychylne komentarze w sprawie rolnika Józefa z „Rolnik szuka żony”. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Zachowanie najstarszego uczestnika obecnej edycji programu według widzów pozostawia wiele do życzenia, a on sam ma zachowywać się nieobyczajnie – jego kandydatki usłyszały sporo dwuznacznych komentarzy, a on sam pozwolił sobie na fizyczne zbliżenie się do swoich wybranek. Widzowie przekonują, że było to przekroczenie granic kultury i dobrego smaku, a same panie wyglądały na mocno zakłopotane.

Po emisji niedzielnego odcinka na Facebooku programu pojawiła się masa mocnych komentarzy na jego temat. Jednak w pewnym momencie i same komentarze stały się mocno obraźliwe, zatem TVP postanowiła stanąć w obronie uczestnika swojego show.

Część wpisów została skasowana, jednak to przyniosło skutek odwrotny do zamierzonego – widzowie zaczęli oskarżać samą telewizję Polską, aby wytłumaczyła się ze swoich posunięć.

Stąd właśnie oficjalnie oświadczenie w sprawie wyraźnie rozochoconego Józefa.

„Posty zawierające wulgaryzmy lub po prostu obraźliwe niezależnie od tego czy dotyczą Józefa, redakcji czy innych komentujących (co akurat zdarza się najczęściej) były, są i będą usuwane" – zostało podane w krótkim oświadczeniu w komentarzach, cytowanym przez serwis Teleshow WP.

Józef też bez większych wahań :)

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Sunday, September 27, 2020

Jak informował portal "Życie": SENSACYJNE WIEŚCI O KRÓLOWEJ ELŻBIECIE, MONARCHINI OD TRZECH DEKAD MA MIEĆ DUBLERKĘ! W JAKIM CELU PAŁAC BUCKINGHAM ZDECYDOWAŁ SIĘ NA TAKI KROK

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE INFORMACJE O JEDNEJ Z GWIAZD „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. UCZESTNIK WYZNAŁ PRAWDĘ, WYJAWIŁ, ZE ZMAGA SIĘ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ, TO BARDZO TRUDNE

Portal "Życie" pisał również: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH