Jak podaje "Super Express", przed dwoma laty Daniel Martyniuk i Ewelina byli szczęśliwą, kochającą się parą. Brali ślub i czekali na pojawienie się na świecie córeczki. Danuta i Zenek Martuyniukowie mieli przyjąć dziewczynę w rodzinie z otwartymi ramionami. Żona króla disco polo podarowała nawet Ewelinie rodzinny klejnot. Jak się okazuje, teraz mocno załuje podjętej przez siebie decyzji i ma nadzieję, że była żona Daniela odda pierścionek będący rodzinną pamiątką.

Huczne wesele, medialny rozwód

Kiedy tylko Zenek i Danka Martyniukowie dowiedzieli się, że zostaną dziadkami, postanowili wyprawić Danielowi i Ewelinie spektakularne, trwające dwa dni wesele. Jeśli wierzyć ich zapewnieniom traktowali wybrankę niesfornego syna, jakk córkę. Nie tracili nadziei, że małżeństwo i ojcostwo sprawi, że Daniel się wreszcie ustatkuje i uspokoi.

Danuta tak wierzyła w ten związek, że postanowiła podarować synowi drogocenną rodzinną pamiątkę - pierścionek, który w czasie zaręczyn Daniel wręczył ukochanej. Miała nadzieję, że drogocenna biżuteria pozostanie w rodzinie. Niestety związek Daniela i Eweliny nie przetrwał próby czau i zakończył się rozwodem 21 września 2020 roku.

YouTube

Zwrot pierścionka

Danuta Martyniuk nie ukrywa, że zawiodła się na swojej byłej już synowej. Podkreśla, że traktowała ją jak córkę, a ta odpłaca się jej takim zachowaniem. Liczy jednak, że dziewczyna będzie miała w sobie resztkę przyzwoitości i zwróci cenną rodzinną pamiątkę.

"Traktowałam ją jak córkę, bo nie mam córki, a chciałam mieć. A ona teraz tak bardzo brzydko mi się odpłaca. Szkoda dziecka, bo dziecko to jest jej karta przetargowa… Wózek Cybexa za 12 tys. zł kupiłam, wszystko… Na zaręczyny dałam pierścionek swój ponadstuletni, pamiątkę, nie wiem, czy ona go odda?" - powiedziała Danuta Martyniuk w wywiadzie.

se.pl

Też jesteście zdania, że po rozwodzie pierścionek zaręczynowy powinien wrócić do Danuty Martyniuk?

To też może cię zainteresować: Widzowie programu „Rolnik szuka żony” mają dość. Uczestnik przekroczył granice dobrego smaku. „Żenujące, psuje cały program”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2020? Czy ma szanse powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor

O tym się mówi: Takiej diagnozy chyba nikt się nie spodziewał. Mama chorej dziewczynki przestrzega rodziców i apeluje, aby dbali o zdrowie swoich dzieci