Projektantka i stylistka trafiła do show-biznesu w dużej mierze poprzez swój dość medialny związek z Borysem Szycem przez lata zyskała renomę i sławę, a także wierne grono fanów i obserwatorów na Instagramie. Dzięki swojej popularności udało się jej otworzyć markę odzieżową, którą z powodzeniem prowadzi.

W życiu prywatnym od lat powodzi się jej doskonale – jest w szczęśliwym związku z Kamilem Haidarem, bratem byłego chłopaka Dody, a także mamą dwójki dzieci. Wiele osób wciąż czekało jednak na to, kiedy Zosia Ślotała powie sobie TAK! i zostanie żoną swojego ukochanego. Wszystko wskazuje na to, że doszło do szczęśliwego finału – choć Zosia Ślotała mówiła o tym, że przygotowuje się do ślubu to nie chciała wyjawiać daty.

Zosia Ślotała powiedziała TAK Kamilowi Haidarowi! Ich wielki dzień nastąpił 23 września!

Szczere gratulacje! Zosia Ślotała, która od lat pozostaje w stałym, szczęśliwym związku i jest mamą, zdecydowała się na wzięcie ślubu. Jej marzenie nareszcie się spełniło!

Jednak – jak przekonuje serwis Pomponik – jest już po wszystkim, gdyż 23 września para miała złożyć przysięgę małżeńską! Na własnym ślubie Zosia Ślotała pojawiła się w białym, bardzo delikatnym kombinezonie, z dość głębokim dekoltem i robiącym ogromne wrażenie trenem, a na głowie zamiast wymyślnej fryzury pojawił się turban!

Choć to nietypowa jak na slubne trendy stylizacja to trzeba przyznać, że Zosia Ślotała świetnie wygląda w ekstrawaganckim stylu i obroniła swój look na szóstkę!

Zdjęcia z ceremonii Zosia Ślotała umieściła w Internecie na Instagramie. Zosia Ślotała i Kamil Haidar wzięli ślub w łazienkach Królewskich, a przyjęcie odbyło się w restauracji.

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE