Program „Królowe życia” od samego początku zyskał ogromną sympatię telewidzów. Fani produkcji z zaciekawieniem śledzą losy uczestników programu i nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej charakterystyczną osobą w programie jest Dagmara Kaźmierska. Kobieta ma w sobie niesamowite pokłady energii i wszędzie jest jej pełno.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: Youtube
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Youtube

Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

Czy Dagmara Kaźmierska dobrze się czuje? Celebrytka już zastanawia się nad pogrzebem

Dagmara Kaźmierska, jak przypomina portal Pikio, miała ciężkie chwile w życiu. Pomijając jej mroczną przeszłość, całkiem niedawno przeżyła wypadek samochodowy.

W jednym z Instagramowych postów najpierw wyznała, jak dumna jest z samej siebie.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: Youtube
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Youtube

„W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia” – pisała.

Teraz, po wypadku samochodowym, postanowiła podzielić się z widzami swoimi planami na pogrzeb – poinformowała, w czym ma zostać pochowana.

„Mnie to nawet pochowają w dresie. Ale nawet tam musi być wygodnie” – napisała przekornie Dagmara Kaźmierska pod jednym ze zdjęć.

Przypomnij sobie o… OSZUST WPADŁ W RĘCE MUNDUROWYCH, TERAZ CZEKA GO POWAŻNA KARA. PRZEZ LATA OSZUKIWAŁ LUDZI TWIERDZĄC, ŻE JEST NOWYM JEZUSEM

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: DO MIASTA WRACAJĄ STUDENCI. MPK WZMOCNI DLA NICH OFERTĘ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ . CO SIĘ ZMIENI

Portal Życie pisał również o… KOLEJNE PROBLEMY ZE STREFĄ PARKOWANIA NA WARSZAWSKIEJ WOLI. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ KUPIĆ BILETÓW, A DOSTAJĄ MANDATY. O CO CHODZI