Program „Królowe życia” od samego początku zyskał ogromną sympatię telewidzów. Fani produkcji z zaciekawieniem śledzą losy uczestników programu i nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej charakterystyczną osobą w programie jest Dagmara Kaźmierska. Kobieta ma w sobie niesamowite pokłady energii i wszędzie jest jej pełno.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl

Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

Dagmara Kaźmierska jest dumna z syna. Co osiągnął Conan?

Dagmara Kaźmierska, choć ma za sobą mroczną przeszłość, obecnie z reguły uznawana jest za osobę sympatyczną i zdobyła popularność wśród widzów, którzy są zachwyceni jej wyrazistą postacią. 45-letnia celebrytka jest osobą znaną, która coraz częściej udziela wywiadów i pojawia się na branżowych imprezach.

Nigdy nie zapomina o najbliższych, którymi, jak przypomina Pudelek, są Edzia oraz Jacek z „Królowych życia”, a także jej syn, Conan.

Celebrytka często mówi o dokonaniach swojego jedynego dziecka. Teraz postanowiła ogłosić światu, że Conan dostał się na wymarzone studia.

„Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to takie płytkie. Ale pochwalić się Synem, który dostał się na dobre studia to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę” – wyjawiła na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: Instagram
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: Instagram

Fani są zachwyceni i składają gratulacje Conankowi.

„Będziemy miały przynajmniej z głowy latanie po przychodniach” – stwierdziła Dagmara Kaźmierska w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

My również gratulujemy Conankowi!

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE USTALENIA POLICJI W SPRAWIE OJCA, KTÓRY ZAPOMNIAŁ O SWOICH DZIECIACH WYSIADAJĄC Z POCIĄGU. RODZINA TRAFI POD OBSERWACJĘ SĄDU

Jak informował portal Życie: SERIA WPADEK W PROGRAMIE „ROLNIK SZUKA ŻONY”. WIDZOWIE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO ZOBACZYLI NA EKRANACH SWOICH TELEWIZORÓW

Portal Życie pisał również o… KORONAWIRUS NIE ODPUSZCZA. SANEPID POSZUKUJE PODRÓŻUJĄCYCH POCIĄGIEM NA POPULARNEJ TRASIE