„Królowe Życia” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych emitowanych w stacji TTV. Dzięki udziałowi w programie sławę i popularność zdobyło naprawdę wiele osób, które dziś mają miano celebrytów.

Jedną z takich osób bez wątpienia jest Dagmara Kaźmierska, którą widzowie pokochali od pierwszego momentu pojawienia się na ekranie telewizora.

Kobieta zyskała miano ulubienicy tysięcy Polaków ze względu na swoją osobowość – jej charyzma, nieszablonowe poczucie humoru oraz bezpośredniość w wyrażaniu emocji i myśli były składowymi, dzięki którym Dagmara Kaźmierska zyskała ogromne rzesze fanów.

Celebrytka jest bardzo aktywna w sieci, a jej fani z chęcią oglądają jej poczynania, zarówno zawodowe, jak i prywatne – o jej popularności świadczy chociażby liczba obserwujących na Instagramie, gdyż jest ich niemalże milion!

Ponadto, kolejnym powodem, dla którego kobieta jest tak uwielbiana jest jej wygląd, który budzi sporo kontrowersji – jedni uważają, że wygląda oszałamiająco, inni zaś wręcz przeciwnie. Jedno zaś ich łączy – ciekawość do osoby Dagmary Kaźmierskiej.

Ostatnio kobieta zamieściła zaskakującą fotografię, której nikt się nie spodziewał.

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu z prezydentem!

Tak, to prawda! Ostatnio Dagmara Kaźmierska wraz z synem w samolocie spotkali byłego Prezydenta Rzeczypospolitej, Lecha Wałęsę! Zrobili sobie z nim zdjęcie i dumnie pochwalili się w sieci!

- Załapałam się na zdjęcie z legendą. Wielki szacunek Panie Prezydencie – napisała Dagmara Kaźmierska.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU