Okazuje się, że Bogumiła i Arkadiusz z Russocic, rodzice Eweliny, byłej żony Daniela Martyniuka zostali uhonorowani odznaką honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”, którą przyznaje się za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie rolnictwa, rozwoju wsi i rynków rolnych, jak donosi serwis Pomponik.

Specjalnością byłych teściów Daniela Martyniuka jest hodowla gęsi i indyków, których mięso jest przeznaczone na tzw. tucz mięsny. W ich majątek wchodzi liczące 30 hektarów gospodarstwo, a poza tym dzierżawią ponad 360 hektarów z KOWR-u. W rolnictwie funkcjonują już ponad 20 lat.

Byli teściowie Zenka Martyniuka otrzymali nagrodę od ministra rolnictwa. Wielkie święto!

Nagrodę wręczono im podczas sesji rady powiatu tureckiego, a gratulacjom dla małżeństwa nie było końca. Wyróżnienie przyznano w trakcie wielkodożynek w Pólku niedaleko Bralina. Wniosek o to złożyli kierownik biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Turku oraz dyrektor ośrodka regionalnego ARiMR w Poznaniu.

Wzruszeniu rodziców Eweliny nie było końca, gdyż był to wielki moment w życiu trudniących się rolnictwem od ponad dwóch dekad małżonków.

Niestety, medialne doniesienia na temat byłego zięcia nie napawają ich optymizmem, a rozwód córki wyraźnie wpłynął na ich nerwy. Czy Ewelinę i jej rodziców czeka przeprawa o alimenty dla niej i córki?

Choć sąd zasądził 21-latce 2 tysiące złotych, a małej Laurze 1,2 tysiąca to Daniel Martyniuk stwierdził wprost, że zamierza odwołać się od decyzji. Nie będzie łatwo, gdyż rozwód orzeczono z jego winy.

View this post on Instagram

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE