Jak podaje portal "Pikio", niewielu wielbicieli Magdy Gessler wie, że znana restauratorka nie tylko przeżyła śmierć męża, ale także córki. Jak sama mówi wiele czasu minęło za nim zdołała się uporać z tą niewyobrażalną tregedią.

Magda Gessler zdobyła się na szczere wyznanie

Magda Gessler dzieli się z fanami szczegółami ze swojeg prywatnego życia, jednocześnie dbając o to, żeby do mediów dostały się tylko te informacje, którymi chce się podzielić. Rzadziej zdarza jej się zdradzić coś bardziej intymego. O jednym z trudniejszych doświadczeń zdecydowała się podzielić po bardzo długim czasie.

Magda Gessler jest dziś szczęśliwą żoną Waldemara Kozarewskiego oraz mamą dwójki dzieci: Tadeusza i Lary. Wkrótce też będzie miała okazję sprawdzić się w roli babci. Mało kto wie, że Gessler miałaby jeszcze jedno dziecko. W wywiadzie udzielonym "Party" opowiedziała o stracie córeczki.

"Mój charakter ukształtowały też niepowodzenia i życiowe dramaty: śmierć trzech ukochanych mężczyzn, strata dziecka. To traumatyczne doświadczenie nauczyło mnie jeszcze bardziej kochać życie, nie odkładać ważnych spraw na później. I co najważniejsze, nie szukać winnych" - powiedziała Magda Gessler.

YouTube

Strata córki

Niedługo po tym jak Magda Gessler powitała na świecie swojego syna, zaszła po raz kolejny w ciążę. Z radością czekała na narodziny córki Anny. Niestety dziewczynka przyszła na świat jako wcześniak i lekarze walczyli od pierwszych chwil o jej życie. Niestety przegrali tę walkę i w wieku niespełna miesiąca dziewczynka zmarła.

W tym samym roku odszedł również mąż znanej restauratorki. Mały Tadeusz trzymał ją przy życiu i nie pozwolił pogrążyć się w żałobie. Być może dzięki temu udało jej się stanąć na nogi i zacząć życie od nowa.

"Należy iść dalej. Myśleć o następnym dziecku, o zachowaniu rodziny, o tym żeby ból nie przesłonił nam świata. Oczywiście to mój sposób, bo każdy na takie tragedie reaguje inaczej" - zaznaczyła w wywiadzie dla "Party".

YouTube

Spodziewaliście się, że Magda Gessler doświadczyła tak trudnych wydarzeń?

To też może cię zainteresować: Sensacyjne wyznanie biskupa, który udzielał ślubu Meghan i Harry’emu. To, co powiedział jest naprawdę zaskakujące, nikt się tego nie spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jak dziś wygląda dziewczynka Batman? Dziecko, którego zdjęcia obiegły cały świat przeszła wielką przemianę, aż trudno ją rozpoznać

O tym się mówi: Kiepskie informacje dla setek tysięcy Polaków. Z powodu koronakryzysu będą mieli znacznie niższą emeryturę, to problem z IKE i IKZE