Amerykański biskup nie ma miał oporów i opowiedział podczas ostatniego wywiadu dla magazynu People, o tym czego doświadczył w trakcie udzielania ślubu Meghan i Hary’emu. Przedstawił swoje przemyślenia na temat kazania, którego wygłosił podczas ceremonii, to nie było dla niego łatwe.

Nie da się ukryć, że ślub księcia Harry’ego i księżnej Meghan był jednym z największych wydarzeń w show-biznesie 2018 roku. Tylko wśród Polaków wydarzenie oglądało w telewizji aż 2,9 miliona osób. Wiele osób uznało, że ten ślub miał wymiar wielkiego symbolu, a niesamowite wydarzenie było również mistycznym przeżyciem dla samego biskupa Michaela Curry, który miał zaszczyt wygłosić kazanie w trakcie ślubu pary książęcej.

Amerykański biskup opowiedział w wywiadzie o kazaniu wygłoszonym podczas ślubu Meghan i Harry’ego, to była doniosła chwila

Amerykański duchowny wyznał coś naprawdę niesamowitego podczas ostatniego wywiadu dla magazynu People. Postanowił opowiedzieć o swoich odczuciach w związku z wygłoszonym podczas ceremonii kazaniem. Wyznał, że w trakcie pamiętnej uroczystości doznał obecności swoich przodków, w mowie zawarł wiele elementów charakterystycznych dla kultury afroamerykańskiej.

– Pamiętam, że po tym, jak wygłosiłem kazanie, czułem, że niewolnicy są obecni w tym miejscu. Nie chcę wyjść na kogoś nawiedzonego, ale to wyglądało tak, jakby tego dnia ich głos został w jakiś sposób usłyszany, (…) a jedna z ich piosenek i jeden z ich potomków był obecny. Królowa była bardzo łaskawa – powiedział biskup Curry, cytowany przez serwis Plotek.

Dodał również, że był to wielki symbol równości między ludźmi i swego rodzaju przeprosiny za brytyjską politykę imperialistyczną.

– To połączyło dwa narody, Wielką Brytanię i USA, ale także ludzi z całego świata. Zdałem sobie sprawę, że miłość scala ze sobą - przynajmniej na chwilę - świat pełen różnic. Myślę, że to jest przypowieść o tym, co może zdziałać prawdziwa miłość – wyznał w wywiadzie.

fot, Youtube @Guardian News

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE