To aż szokujące, ale się stało – Anna Lewandowska zdecydowała się pokazać twarz swojej starszej córki, Klary na zdjęciu w Internecie.

Trzyletnia dziewczynka jest widocznie podobna do taty, Roberta Lewandowskiego, jednak fani trenerki nie kryli wielkiego zaskoczenia jej decyzją o finalnym zaprezentowaniu światu swojej córki, gdyż do tej pory Lewandowska utrzymywała, że chce uszanować prywatność swoich dzieci i nie będzie pokazywać ich twarzy w social mediach. Co się stało, że Anna Lewandowska zmieniła zdanie w tej kwestii?

Anna Lewandowska zdecydowała się pokazać Klarę na Instagramie! Co sprawiło, że trenerka zmieniła zdanie w kwestii pokazywania córki w Internecie?

Anna Lewandowska przez lata unikała jak mogła pokazywania twarzy Klary w Internecie i nie chciała, aby ktokolwiek wiedział, jak naprawdę wygląda dziewczynka. Robiła to w trosce o bezpieczeństwo dziecka i by zachować jej pełną prywatność, by nie narażać jej na negatywne komentarze ze względu na rodziców, którzy nie zawsze otrzymują pozytywny feedback.

Pięciomiesięczna Laura też nie doczekała się jeszcze debiutu twarzyczki na Instagramie mamy czy taty. Jednak Anna Lewandowska coraz częściej dość odważnie decyduje się na ujawnianie wizerunku Klary na Instagramie. Niedawno obserwatorzy Lewandowskiej mieli okazję zobaczyć spory fragment twarzy dziewczynki, co mocno ich zdziwiło.

– Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła i na przykład po latach ktoś się z niej śmieje. Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: "Mama, chcę, żebyś mnie pokazywała", zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię – powiedziała serwisowi Sportowe Fakty, cytowana przez Radio Zet.

Co zatem się stało, że na zdjęciu można zobaczyć prawie całą twarz dziewczynki? Jedni gratulują Lewandowskiej pięknych córek, inni przekonują, że nagina swoje niegdyś twarde zasady.

– A mówiłaś, że nie będziesz pokazywać twarzy dzieci, a pokazujesz, np. Klary – napisał jeden z obserwatorów.

Anna Lewandowska nie odpowiedziała na komentarz. Czy doczekamy się bardziej odważnych zdjęć Klary?

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE