Lech Wałęsa to znany polski polityk, a także były prezydent kraju. To postać bardzo znana nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.

W 1983 roku Lech Wałęsa otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla, a w latach 1990-1995 był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Ostatnimi czasy polityk słynie ze swoich ostrych wypowiedzi i zastanawiających poglądów.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o Lechu Wałęsie głównie za sprawą jego kontrowersyjnych wypowiedzi. Spory medialny szum dało się zauważyć szczególnie po komentarzu dotyczącym zachowania Beaty Szydło, a następnie – po tym, jak przyznał, co uważa o koronawirusie.

Teraz Lech Wałęsa postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi kwestii zdrowotnych. Liczy na to, że komuś pomoże?

Lech Wałęsa. Źródło: Youtube
Lech Wałęsa. Źródło: Youtube

Lech Wałęsa szczerze o swoim stanie zdrowia

Jak przypomina Super Express, Lech Wałęsa od jakiegoś czasu musi zwracać szczególną uwagę na swoje zdrowie. Czasami, by dać organizmowi odpocząć, wyjeżdża do uzdrowisk. Od kilku dni przebywa właśnie w Lądku Zdroju.

Okazało się, że Lech Wałęsa od 20 lat regularnie przyjmował insulinę. Teraz zdecydował się na specjalną dietę, która ma sprawić, że jego kuracja będzie jeszcze skuteczniejsza.

Lech Wałęsa chętnie pokazuje swoją codzienność na Facebookowym profilu. Postanowił przejść na dietę, w której główne skrzypce grają warzywa i owoce.

Teraz postanowił pochwalić się efektami, a te robią wrażenie!

„Nie do wiary .Nie wiem co mam robić po 20 latach brania insuliny już trzeci dzień zaprzestałem. Wyniki mam prawidłowe bez insuliny. Dieta ta na razie mi nie smakuje, ale powoli przyzwyczajam się” – napisał.

Lech Wałęsa. Źródło: Youtube
Lech Wałęsa. Źródło: Youtube

„Zastanawiam się czy na tym da się żyć na dłuższą metę. BYŁOBY WSPANIALE. NIE WIERZYŁEM A JEDNAK .DIETA CUD, POTWIERDZAM OSOBIŚCIE. LECH WAŁĘSA” – dodał.

Myślicie, że zasmakują mu frykasy z diety warzywnej i uda mu się przy niej pozostać?

Przypomnij sobie o… WIEŚCI NA TEMAT NADCHODZĄCYCH DNI NIE SĄ NAJLEPSZE. PRZED NAMI DOŚĆ SPORE ZAŁAMANIE POGODY

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: URZĘDNICY WPROWADZĄ DALSZE ZMIANY DO ŚRÓDMIEJSKIEJ STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA. KTÓRE ZAPISY ULEGNĄ MODYFIKACJI

Portal Życie pisał również o… NIEBAWEM ROZPOCZNĄ SIĘ PRACE NAPRAWY USZKODZONEGO RUROCIĄGU W WARSZAWIE. RAFAŁ TRZASKOWSKI WYZNACZA TERMIN ZAKOŃCZENIA PRAC