Lech Wałęsa ma 76. lat, jednak jego wiek nie jest dla niego żadną przeszkodą. Były prezydent nieustannie jest bardzo aktywną osobą i nie zwalnia tempa! Ostatnio jednak zrozumiał, że powinien trochę zwolnić i większą uwagę zwrócić na to, co gości na jego talerzu! Jak długo wytrwa w tych założeniach?

Były prezydent postanowił zadbać o zdrowie!

Jak informuje portal Pomponik, ostatnio były prezydent postanowił jednak skupić się na swoim zdrowiu. Jak się bowiem okazuje, operacja zaćmy jaką przeszedł rok temu mocno zmieniła jego nastawienie do życia.

Były prezydent dostrzegł, że jego waga może być niedługo powodem poważnych konsekwencji zdrowotnych. Podczas jednego z wywiadów, Lech Wałęsa wyznał, iż przewiduje że będzie żył jeszcze cztery lata, dlatego też postanowił mocno zadbać o swoje zdrowie.

Od pewnego czasu Lech Wałęsa jest także niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, gdzie informuje o wszystkich swoich spotkaniach, ale także o przemyśleniach. Nie jest więc niczym nadzwyczajnym że postanowił także podzielić się z obserwatorami zmianami, jakie zachodzą w jego życiu.

- Dieta cud... Zobaczymy – w taki sposób polityk podpisał opublikowane ostatnio zdjęcie.

Na początek : zakwas buraczany

Posted by Lech Wałęsa on Monday, September 21, 2020

Jak długo Lech Wałęsa wytrwa na diecie?

Nie ulega jednak wątpliwości, że Lech Wałęsa nie jest zbyt podekscytowany przejściem na dietę oraz tym, jak teraz będą wyglądać jego posiłki. Czy byłemu prezydentowi uda się długo wytrwać w swoich założeniach? Na ten moment jednak nietrudno jest zauważyć, że Lech Wałęsa zrzucił już kilka kilogramów!

Dieta cud......zobaczymy

Posted by Lech Wałęsa on Sunday, September 20, 2020

Jak informował portal „Życie”: WESELNI GOŚCIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW PODCZAS ZABAWY. PANNA MŁODA ZASKOCZYŁA NAWET SWOJEGO MĘŻA. NAGRANIE WZRUSZA DO ŁEZ

Przypomnij sobie: DZIELNY 7 - LATEK BYŁ JEDYNĄ OSOBĄ Z CAŁEGO TŁUMU GAPIÓW, KTÓRA ZDECYDOWAŁA SIĘ POMÓC RANNEMU CHŁOPCU. ODWAGA MALUCHA ZDOBYŁA UZNANIE WŚRÓD INTERNAUTÓW

Portal „Życie” pisał również: RODZICE ŚMIEJĄ SIĘ NA MYŚL O NIEKTÓRYCH OBOSTRZENIACH WPROWADZONYCH W SZKOŁACH ICH DZIECI. WYWIADÓWKOWE ABSURDY NIE MAJĄ KOŃCA