Ostatnio w stacji TVN zaszły poważne zmiany. Nowymi prowadzącymi program „Dzień dobry TVN” została bowiem Agnieszka Woźniak – Starak i Ewa Drzyzga. Wiele osób z niecierpliwością czekało na debiut pary.

Co na temat współpracy sądzi Agnieszka Woźniak - Starak?

Jak się okazuje paniom udało się już popełnić kilka wpadek, jednak widzowie i tak są zachwyceni dziennikarkami. Jak jednak układa się współpraca między kobietami? Głos na ten temat zabrała ostatnio Agnieszka Woźniak – Starak w rozmowie z magazynem „Gala”.

- Energia w studiu jest bardzo dobra, komentarze w internecie ludzi też. Ewa jest rasową dziennikarką, legendą naszej stacji. Poprzeczka jest wystawiona wysoko, co bardzo mnie cieszy – wyjawiła gwiazda podczas wywiadu.

Instagram @aga_wozniak_starak

Ewa Drzyzga ma nadzieję na małą odmianę!

Co więcej, Ewa Drzyzga wyznała, że odkąd została prowadzącą program „Dzień dobry TVN” nieustannie dostaje od widzów wiele prywatnych wiadomości, w których opowiadają o swoich nierzadko tragicznych historiach.

Gwiazda jest jednak przekonana, że ze względu na poprzedni program "Rozmowy w toku", który prowadziła, uda jej się teraz również wprowadzić tematykę problemów społecznych do programu „Dzień dobry TVN”. Pomysł ten popiera oczywiście Agnieszka Woźniak - Starak, która zdaje się wspierać swoją koleżankę po fachu.

Czy już niebawem panie zostaną ulubionym duetem widzów oglądających program "Dzień dobry TVN"? A jak Wy oceniacie duet gwiazd? Czy obie panie dają sobie radę w zupełnie nowych rolach czy jednak woleliście poprzednich prowadzących popularny program śniadaniowy?

Instagram @ewa_drzyzga

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PRACOWNICY PRZEBYWAJĄCY NA KWARANTANNIE MUSZĄ SIĘ POŻEGNAĆ Z WYPŁATAMI? OKAZUJE SIĘ, ŻE OTRZYMANIE ZASIŁKU NIE JEST TAKIE OCZYWISTE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RELACJA MAŁEJ DZIEWCZYNKI I KONIA JEST PO PROSTU NIESAMOWITA. TA PRZYJAŹŃ PRZETRWA DŁUGIE LATA. NIEPRAWDOPODOBNE NAGRANIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: HANNA LIS PRZECHODZI TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE. DZIENNIKARKA MUSIAŁA OSTATNIO POŻEGNAĆ SWOJA UKOCHANĄ MAMĘ. JAK SOBIE RADZI