Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak to najnowszy duet występujący w roli prowadzących popularnego programu śniadaniowego pt. Dzień dobry TVN. Ewa i Agnieszka zastępują Kingę i Piotra, którzy zdecydowali się zrezygnować z programu w wakacje. Jest to pierwszy kobiecy duet od 15 lat.

- Ciesze się, że wreszcie można słuchać i oglądać Ewę Drzyzgę. Lubię jej głos i sposób prowadzenia programów – przytacza komentarz fanki programu, portal Pikio.

Duet Ewy i Agnieszki budzi ode ogromne zainteresowanie. Wielu internautów oraz widzów spodziewało się tego, że pałeczkę w programie przejmie Ewa Drzyzga, która ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu programów. Jak się okazuje życie wszystko zweryfikowało. Fani są zaskoczeni. Agnieszka Woźniak-Starak świetnie radzi sobie jako prowadząca programu śniadaniowego.

Drzyzga prowadzi DDTVN w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak
Drzyzga prowadzi DDTVN w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak

Fani Ewy Drzyzgi nie będą zadowoleni. Ich ulubienica nie poprowadzi już "36,6" na antenie TVN

Ewa Drzyzga to znakomita prezenterka. Kobieta od lat spełnia się w tej roli i idzie jej to znakomicie. Oprócz programu śniadaniowego, Drzyzga prowadzi także popularny program o tematyce zdrowotnej "36,6". Jak się niestety okazuje, nie będzie kontynuowany. Ostatni odcinek obejrzymy 10 października.

– Podjęliśmy decyzję o zawieszeniu tej produkcji w kolejnych sezonach. Chcemy, aby nasza oferta była atrakcyjna dla widzów i wypełniona dużą liczbą nowych programów" – poinformowało biuro prasowe TVN portal Wirtualne Media.

Ewa Drzyzga/screen Instagram @ewa_drzyzga
Ewa Drzyzga/screen Instagram @ewa_drzyzga

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: STRAŻ MIEJSKA ZAPOWIEDZIAŁA WZMOŻONE KONTROLE. JUŻ POSYPAŁO SIĘ KILKADZIESIĄT MANDATÓW. CO SPRAWDZAJĄ

Jak informował portal Życie: WESELNI GOŚCIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW PODCZAS ZABAWY. PANNA MŁODA ZASKOCZYŁA NAWET SWOJEGO MĘŻA