Ostatnio ze stacją TVN rozstały się dwie wielkie gwiazdy, które znali i kochali niemal wszyscy widzowie. Mowa tutaj o Magdzie Mołek oraz Kindze Rusin. Ponadto z pracy w stacji TVN zrezygnowała także Justyna Pochanke oraz Szymon Hołownia. Co było powodem takiej decyzji tak wielu gwiazd?

Głos zabrał sam prezes stacji TVN

Jak podaje portal RadioZet głos na temat całej sprawy zabrał ostatnio w wywiadzie dla Newsweeka, sam prezes stacji TVN – Edward Miszczak. Co takiego przekazał?

- Nie jesteśmy niewolniczą firmą, jeśli ktoś chce działać na innym polu, nie możemy go zatrzymać – zaznaczył Edward Miszczak.

Co więcej, prezes TVN zaznaczył, że nie wszystkie osoby, które odeszły ze stacji wiedzą co je czeka. Jak wyznaje Edward Miszczak, samodzielna praca nie jest tak łatwa, jak z pozoru się wydaje.

Instagram @kingarusin

Szczere słowa Edwarda Miszczaka

- Magda wybrała drogę bardzo trudną. Różnica pomiędzy youtuberem a gwiazdą telewizji jest ogromna. Nie da się w necie robić telewizji. Bardzo często gwiazdy telewizji nie wiedzą, na co się piszą. Wydaje się im, że będą miały więcej swobody, że wszystko będzie zależało od nich (...) Czy żal mi odejścia Magdy Mołek? Absolutnie tak, bo pracowaliśmy razem wiele lat - wyznał Edward Miszczak na temat Magdy Mołek.

- Czy ona ma do mnie żal? Pewnie ma, że nie znalazłem dla niej czegoś, co by było dla niej atrakcyjne. Mogła zrobić z nami YouTube, ale chciała sama. Dziś w każdej redakcji trwa dyskusja, do kogo należą media społecznościowe. Czy do osoby, która je firmuje, czy redakcji? Powołaliśmy departament, który dostosowuje gwiazdorskie kontrakty na wzór tych amerykańskich. Nie wszystkim to się podoba – kontynuował prezes TVN.

Prezes stacji TVN nie traci także nadziei na powrót Kingi Rusin. Przyznał oficjalnie, że wierzy w to, że ich drogi zawodowe jeszcze kiedyś się połączą.

- Kinga Rusin odeszła z "Dzień dobry TVN", ale bardzo ją cenimy i mamy nadzieję, że razem znajdziemy jakiś format, który będzie dla niej lepszy niż pasmo śniadaniowe, gdzie ludzie poszukują innych postaw – podsumował.

Instagram @magda_molek

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PRACOWNICY PRZEBYWAJĄCY NA KWARANTANNIE MUSZĄ SIĘ POŻEGNAĆ Z WYPŁATAMI? OKAZUJE SIĘ, ŻE OTRZYMANIE ZASIŁKU NIE JEST TAKIE OCZYWISTE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RELACJA MAŁEJ DZIEWCZYNKI I KONIA JEST PO PROSTU NIESAMOWITA. TA PRZYJAŹŃ PRZETRWA DŁUGIE LATA. NIEPRAWDOPODOBNE NAGRANIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: HANNA LIS PRZECHODZI TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE. DZIENNIKARKA MUSIAŁA OSTATNIO POŻEGNAĆ SWOJA UKOCHANĄ MAMĘ. JAK SOBIE RADZI