W mediach pojawiły się niepokojące wieści ze strony TVN-u. Są one jednoznaczne - plany Ewy Drzyzgi zostały przekreślone.

Powrót prezenterki do TVN

Z okazji 15-lecia istnienia programu "Dzień Dobry TVN", zapowiedziano pojawienie się w nim dwóch nowych prowadzących. Nowym duetem okazały się Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, które na antenie zadebiutowały 14 września. Obydwie spotkały się z wielkim uznaniem ze strony widzów, którzy są zachwyceni nowymi prowadzącymi.

TVN odbierze Drzyzdze program

Prezenterka nie nacieszyła się powodzeniem zbyt długo - jak się okazało, program prowadzony do tej pory przez Drzyzgę zniknie z anteny TVN-u. Mowa o show "36,6", z którego kontynuacji zrezygnowała stacja.

Lubiany program zniknie z anteny TVN
Lubiany program zniknie z anteny TVN

"Jesienią widzowie zobaczą premierowe odcinki „36,6”, które realizowaliśmy w tym sezonie. Jednocześnie, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu tej produkcji w kolejnych sezonach. Obecnie pracujemy nad jesienną ramówką. Chcemy, aby nasza oferta była atrakcyjna dla widzów i wypełniona dużą liczbą nowych programów — stąd konieczność przesunięcia środków i innego alokowania posiadanych zasobów. Ewa Drzyzga oczywiście pozostaje w stacji. Chcielibyśmy również, aby osoby tworzące z nią dotychczas program „36,6” pozostały w naszych strukturach" - przekazało biuro prasowe TVN.

Chociaż Ewie nie grozi utrata pracy, to koniec programu dla wielu widzów z pewnością okaże się przykrą wiadomością.

Może cię zainteresować: Andrzej Duda pracował w pocie czoła. Zachowanie prezydenta jest godne podziwu. Co zrobił

Pisaliśmy również o: Poruszające nagranie zamieszczone przez Julię Kuczyńską w mediach społecznościowych wyciska łzy wzruszenia. Internauci są zachwyceni

Zobacz także: Awaria "Czajki": próby przesyłowe rurociągu na Wiśle. Kiedy ścieki przestaną płynąć do rzeki