Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion ostatnio w środku nocy zamieściła bardzo poruszające nagranie, które wręcz wyciska łzy wzruszenia. Kobieta pokazała bardzo ważną scenę z życia, co robi mało gwiazd. Fani są zachwyceni!

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska jest wysokiej klasy blogerką modową, która swoją działalność w sieci prowadzi od roku 2009, czyli już od jedenastu lat. Kobieta dzięki znajomości funkcjonowania bloga i portali społecznościowych osiągnęła sukces na miarę międzynarodową – jej kariera w ostatnich latach nabrała ogromnego tempa, a blogeka raz po raz bierze udział w kolejnych kampaniach reklamowych.

Ponadto, o jej ogromnej popularności świadczą liczby – Maffashion na swoim Instagramie ma 1,4 miliona obserwujących! To wspaniały wynik!

Pod koniec zeszłego roku blogerka związała się z aktorem, Sebastianem Fabijańskim, a od kilku miesięcy w sieci krążyły niepotwierdzone plotki o rzekomej ciąży gwiazdy. Pod koniec sierpnia Maffashion potwierdziła tę informację, a od 10 września syn pary jest już na świecie!

Poruszające wideo w środku nocy

Ostatnio Maffashion opublikowała na swoim Instastory wzruszające wideo, na którym karmi swojego synka w samym środku nocy. Internauci są wręcz zachwyceni i nie mogą napatrzeć się na tę sielankę.

- (…) Dokładnie tak, godzina 3:11, wielka mucha uderzająca o ścianę robi akompaniament, a tu taka sytuacja. Nie śpimy! Zjedzmy jeszcze trochę — powiedziała cicho do dziecka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WIELKI JUBILEUSZ UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW „FAMILIADY”! POPULARNY TELETURNIEJ KOŃCZY 26 LAT, NA PRZESTRZENI CZASU POJAWIŁO SIĘ WIELE KULTOWYCH DZIŚ WPADEK

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU