Małgorzata Rozenek – Majdan wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem właśnie świętowali ważny dzień! Para obchodzi czwartą rocznicę ślubu!

Fani są zachwyceni, że małżeństwo tak idealnie ze sobą współgra! Nie mogą uwierzyć, że już minęły cztery lata od ślubu, są także zaciekawieni prezentami, jakie sobie sprawili!

Jak powszechnie wiadomo, od kiedy Małorzata Rozenek – Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem podzielili się w Internecie tą niesamowitą informacją, że spodziewają się potomka, niemalże cały internet wręcz zawrzał!

Od momentu ogłoszenia światu przyjścia na świat małego Henryka, Majdanowie stali się jeszcze większym obiektem zainteresowań mediów! Para jest zatem „na językach” od wielu miesięcy, raz po raz pojawiając się w mediach w całym kraju.

Właśnie minęła czwarta rocznica ślubu Małgorzaty Rozenek – Majdan i Radosława! Para planowała spędzić ten czas na romantycznym wyjeździe, jednak panująca na świecie sytuacja pokrzyżowała te plany. Zdecydowali się na coś innego…

Takich prezentów nikt się nie spodziewał!

Jak się okazuje, para ustaliła między sobą, że nie robią sobie prezentów materialnych. Radosław jednak przygotował dla Małgorzaty wzruszający filmik przedstawiający ich wspólną, dotychczasową drogę w życiu.

- (...) Radzio powiedział, że nie wyobraża sobie, żeby nie dał mi czegoś. Bardzo dużo pracy kosztowało go zmontowanie tego filmiku. Też chciałam zrobić taki sam prezent, ale poległam. Poległam w montażu. Skończę to na naszą piątą rocznicę - mówi Małgorzata Rozenek – Majdan.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WIELKI JUBILEUSZ UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW „FAMILIADY”! POPULARNY TELETURNIEJ KOŃCZY 26 LAT, NA PRZESTRZENI CZASU POJAWIŁO SIĘ WIELE KULTOWYCH DZIŚ WPADEK

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: AFERA W JEDNEJ Z POLSKICH SZKÓŁ, NAUCZYCIELKA WYPIŁA KAWĘ Z TRUCIZNĄ, MAŁO BRAKOWAŁO, A DOSZŁOBY DO NAJGORSZEGO. TŁUMACZENIE UCZNIÓW JEST ZDUMIEWAJĄCE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: LEKARZE PROPONOWALI, BY RODZICE ZOSTAWILI DZIECKO W SZPITALU. WIDZIELI TAKI PRZYPADEK PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU. JAK ŻYJE CHŁOPIEC-PANDA