Sytuacja niestety miała miejsce nie w dalekiej Ameryce, ale w naszym kraju. Okazuje się, że w kawie jednej z nauczycielek w szkole znalazła się trucizna. Oczywiście, nie sama, bo wlali ją tam uczniowie szkoły. Ich wytłumaczenie swojego kuriozalnego czynu woła o pomstę do nieba, o czym myśleli w trakcie? Odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Ta nauczycielka nie mogła nawet domyślać się, jaką wspaniałą niespodziankę przygotują dla niej uczniowie, zdarzenie miało miejsce w trakcie lekcji i gdyby nie czujność, mogłoby się skończyć naprawdę źle. Sprawa uczniów chcących dosłownie otruć nauczycielkę zajęła się już policja.

W warszawskiej szkole uczniowie wlali nauczycielce do kawy… truciznę! Odpowiedzą za swój czyn!

Informację na ten temat przekazała stołeczna policja, a skandal miał miejsce w podstawówce na warszawskim Targówku. Okazuje się, że uczniowie, najpewniej w ramach głupiego żartu postanowili dolać swojej nauczycielce do kawy płyn dezynfekcyjny! Gdyby nie podejrzany zapach i smak nauczycielka niechybnie wylądowałaby w szpitalu!

– Postanowili wlać płyn dezynfekujący do jej termosu. Wykorzystując nieuwagę nauczycielki, dolali do jej termosu płyn do dezynfekcji. Kiedy kobieta napiła się napoju, zorientowała się, że ma dziwny smak. Wylała go i napełniła wodą – wyjawiła mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, cytowana przez Pikio.

14-latkowie nie poprzestali na jednym razie i zrobili to powtórnie! Jednak jeden z uczniów zachował się przytomnie i ostrzegł kobietę o „żarcie” kolegów ze szkolnej ławy. Policja już interweniowała, a sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Połknięcie płynu dezynfekcyjnego może być tragiczne w skutkach – zawarty w nich etanol i zopropanol są silnie trujące.

Jak informował portal "Życie": HISTORIA TEJ DZIEWCZYNKI WZRUSZA DO ŁEZ! MUSIAŁA PRZEJŚĆ KILKA BOLESNYCH OPERACJI, ABY FINALNIE MÓC ZOBACZYĆ SWOJĄ MAMĘ, JEJ REAKCJA ROZDZIERA SERCE

Przypomnij sobie: MASECZKI BĘDZIE NOSIĆ JESZCZE PRZEZ DWA KOLEJNE LATA? PONURA WIZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA, POLACY NIE BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI

Portal "Życie" pisał również: WKRÓTCE WEJDĄ W ŻYCIE POTĘŻNE ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM? KIEROWCY OBAWIAJĄ SIĘ, ŻE POSTÓJ BĘDZIE OZNACZAŁ KARĘ, A MANDATY ZWIĘKSZĄ SIĘ CZTEROKROTNIE