Podczas najnowszego odcinka programu „Rolnik szuka żony” doszło do dwóch, bardzo poważnych wpadek. Jednej z nich nie dopatrzył ktoś z obsługi programu, drugiej natomiast chyba nikt się nie spodziewał. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia!

Niedopatrzenie producentów?

Jak informuje portal Lelum, widzowie dostrzegli pewną nieprawidłowość jaka pojawiła się w scenie, w której wystąpił 39 – letni Paweł. Podczas programu doskonale było widać, że pod butem bohatera przyklejona jest sklepowa naklejka. Jak mogło dojść do takiej sytuacji?

Nie ulega wątpliwości, że głównym celem Pawła było pokazanie swojej klasy i elegancji. Mężczyzna wybrał bowiem niezwykle elegancki garnitur, aby zachwycić swoim wyglądem. Jednak zapomniał odkleić naklejki z buta, a nikt z osób obecnych na planie nie zwrócił mu na to uwagi. Przez to wpadkę dostrzegły miliony widzów!

Instagram @rolnikszukazonytvp

To nie koniec wpadek!

Okazuje się jednak, że nie było to koniec wpadek podczas ostatniego odcinka „Rolnik szuka żony”. Jednak to, co stało się na wizji chwilę potem było o wiele poważniejsze, niż przeoczenie naklejki na bucie.

Oczy widzów skierowane były na Dawida, który zaliczył podczas programu sporą wpadkę. Dawid jest bowiem rolnikiem, zresztą tak jak pozostali uczestnicy. Jednak podczas nagrań do programu mężczyzna został umówiony na randkę z kobietą, która jest wegetarianką. Kiedy kandydatka na partnerkę Dawida usłyszała, że zajmuje się on hodowlą zwierząt na mięso natychmiast posłała w jego stronę pogardliwe spojrzenie. Czy Dawid nie ma już szans u kobiety?

YouTube: Rolnik szuka żony

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KRAKÓW: TRWAJĄ KONTROLE W AUTOBUSACH. POLICJANCI I INSPEKTORZY MPK SPRAWDZAJĄ, CZY PASAŻEROWIE PRZESTRZEGAJĄ ZASAD SANITARNYCH. KARY MOGĄ BYĆ WYSOKIE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY TO JUŻ KONIEC POMOCY DLA RODZICÓW? RZĄD NIE BĘDZIE DALEJ WYPŁACAŁ ZASIŁKÓW NA DZIECI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: AFERA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST! ZAMIAST PRZEWOZIĆ POTRZEBUJĄCYM POMOCY PACJENTÓW, KARETKA SŁUŻY DO PRZEWOZU PALIWA, CHORZY NIE MOGĄ UWIERZYĆ