Anna Mucha długo ukrywała związek z Jakubem Wonsem, gdyż nie chciała wpuszczać paparazzi do swojego życia prywatnego. Jednak aktorka ma dość ukrywania się i postanowiła pokazać, jak bardzo jest szczęśliwa.

Miała już nawet poznać Jakuba Wonsa ze swoją przyjaciółką, Basią Kurdej-Szatan i jej mężem Rafałem. Jak utrzymuje informator „Super Expressu”, obie pary udały się na wspólną kolację.

Anna Mucha zaręczona? Na jej palcu błyszczy pierścionek, paparazzi przyłapali aktorkę na czułościach z Jakubem Wonsem

Anna Mucha i Jakub Wons są parą już od dłuższego czasu i miłość trafiła ich niczym strzała. Para postanowiła przestać się ukrywać. Na palcu gwiazdy „M jak Miłość” można zobaczyć teraz pierścionek! Czy to oznacza coś więcej?

Wcześniej Annę Muchę wiązano na powrót z Kubą Wojewódzkim, z którym aktorka spotykała się przez wiele lat.

Fani obojga utrzymują do dziś, że chętnie widzieliby ich znów razem. Jednak szybko wyszło na jaw, że byli partnerzy blisko się przyjaźnią i nie ma między nimi niczego więcej.

Anna Mucha poznała Jakuba Wonsa podczas wspólnej pracy nad jednym ze spektakli i już wtedy miedzy nimi zaiskrzyło.

Fotoreporterzy złapali parę wychodzącą z budynku po kolacji. Anna Mucha czule obejmowała Jakuba, a na jej palcu nietrudno było dostrzec naprawdę sporych rozmiarów pierścionek.

Czy to zaręczynowy? Nie wiadomo, ale na palcu aktora widoczna była obrączka, więc możliwe, że to oznaka tego, że serca Jakuba Wonsa należy już tylko do Ani Muchy.

Zdjęcia z kolacji są dostępne na portalu „Super Express”.

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE