Nie da się ukryć, że był to dość trudny dla Martyniuków, gdyż jedyny syn króla disco polo przechodził przez sprawę rozwodową z żoną Eweliną.

Okazuje się, że rozwód zakończył się na jednej rozprawie, a rozwód orzeczono z winy pozwanego, czyli Daniela Martyniuka! Sąd przewidział alimenty nie tylko dla córki 31-latka, ale i dla byłej żony, Eweliny!

Rozprawa zaczęła się tuż po godzinie 12 w poniedziałek 21 września i trwała dość długo, bo aż dwie i pół godziny. Na miejscu Daniel Martyniuk stawił się z matką, Danutą i był w bardzo dobrym humorze, elegancko ubrany.

Była żona Martyniuka, Ewelina postawiła na klasyczną czerń i zjawiła się w sądzie z adwokatem. Okazuje się, że młody Martyniuk doszedł do porozumienia z byłą żoną i małżonkom udało się rozwieść na pierwszej rozprawie.

Sąd zasądził alimenty nie tylko dla córki, ale i dla byłej żony Daniela Martyniuka. Wiadomo, o jakich kwotach mowa

Choć sąd orzekł winę za rozpad małżeństwa właśnie wobec Martyniuka to 31-latek wyszedł z sądu zadowolony. Jak utrzymuje, denerwują go jedynie zasądzone na niego alimenty. Zgodnie z wyrokiem, będzie musiał płacić na żonę 2 tysiące złotych, a na córkę 1,2 tysiąca.

– Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę – wyznał „Super Expressowi” Daniel chwilę po opuszczeniu sądu.

fot. YouTube @TVP

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE