Na temat tego rozstania było głośno już od kilku tygodni. Żona Daniela Martyniuka złożyła oficjalnie pozew rozwodowy wraz z ustaleniem wysokości alimentów. Okazuje się, że pierwsza rozprawa rozwodowa miała miejsce równo o godzinie 12 w poniedziałek 21 września w białostockim sądzie.

32-letni Daniel Martyniuk zjawił się w towarzystwie matki, Danuty Martyniuk. Czy młodzi będą potrafili się porozumieć w sprawie rozstania? O tej sprawie na pewno będzie głośno!

Daniel Martyniuk przyjechał na rozprawę rozwodową z matką, która – jak donosi „Super Express” – przywiozła go do sądu swoim luksusowym mercedesem. Kobieta od dawna widocznie wspiera swojego ukochanego jedynaka, więc postanowiła towarzyszyć mu w tym ważnym dniu.

Daniel Martyniuk przyjechał do sądu widocznie odmieniony – elegancko ubrany, świeżo po fryzjerze, nie przypominał chłopaka z ostatnich dni z Instagrama. Młody Martyniuk wyglądał na bardzo zadowolonego i z auta mamy wyszedł uśmiechnięty i ruszył wprost do sądu.

Zaczął się rozwód Daniela Martyniuka. Syn króla disco polo pojawił się w sądzie w towarzystwie matki

W poniedziałek 21 września rozpoczęła się rozprawa rozwodowa Daniela Martyniuka i jego zony Eweliny. Czy młodym byłym zakochanym wyjdzie polubowne rozstanie za porozumieniem stron?

Daniel Martyniuk jakiś czas temu na InstaStories na Facebooku oskarżał – za niedługo już byłą – żonę o to, że związała się z nim dla pieniędzy, a jej oczekiwania finansowe po małżeństwie w związku z alimentami były jego zdaniem absurdalne.

Kobieta zjawiła się w sądzie w towarzystwie adwokata, postawiła na klasyczną czerń, jeśli chodzi o ubiór.

fot. Super Express

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE