Jak podaje portal "Współczesna", pomimo wcześniejszych zapewnień, że rozwód Magdy i Dawida Narożnych nie będzie miał wpływu na działalność muzyczną zespołu Piękni i Młodzi, wokalista został wykluczony z zespołu. Ten fakt go nie zraził, wprost przeciwnie zmotywował do solowej kariery. Jak teraz wygląda życie Dawida Narożnego?

Kim jest Dawid Narożny?

Wokalista przyszedł na świat 12 październia 1989 roku. Ślub z Magdą Narożną wziął 19 lipca 2012 roku. Para zdecydowała się założyć wspólnie zespół Piękni i Młodzi, mając za sobą doświadczenia w innych formacjach muzycznych. Zespół, który przyniósł im popularność założyli w 2012 roku w Łomży. Do współpracy zaprosili Daniela Wilczewskiego.

Początki ich kariery to przede wszystkim grywanie na weselach. Wszystko się zmieniło po tym, jak w lipcu 2013 roku w Internecie pojawił się ich teledysk do piosenki Niewiara. Szybko dorobił się on kilkudziesięciu milionów odsłon na platformie YouTube. Piosenkę uznano za hit 2013 roku w plebiscycie ogłoszonym przez radio Disco Polo Party oraz stację TV.Disco. Z każdym kolejnym tygodniem zyskiwali coraz większą popularność.

Koniec pięknych i młodych w tym pierwotnym składzie

Magda i Dawid przez lata uchodzili za idealną parę, dlatego sporym zaskoczeniem dla fanów było ogłoszenie przez nich 21 czerwca 2019 roku informacji o rozwodzie. Oboje zarzekali się, że rozstanie nie będzie miało żadnego wpływu na działalność zespołu. Znaleźli swoje nowe drugie połowy.

Niestety pomiędzy nowymi partnerami Narożnych doszło do kłótni na początku stycznia 2020 roku. Jej skutkiem było usunięcie Dawida Narożnego z Pięknych i Młodych. Wokalista postanowił się nie poddawać i zdecydował się na karierę solową. Jego debiutancki utwór "Nosiłem kwiaty ci" spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów.

Życie prywatne Dawida Narożnego

W życiu prywatnym Dawida Narożnego także nie brakuje pozytywnych zdarzeń. Wokalista związał się z Joanną, z którą oczekują narodzin ich wspólnego dzieca. Ostatnio Dawid postanowił pochwalić się zdjęciem synka.

Zamieścił na Instagramie relację z USG Joasi. Na badaniu widać już wyraźnie sylwetkę dziecka. Widać, że Dawid nie może się doczekać, kiedy powita na świecie swojego synka. Zapytał nawet fanów, do kogo maleństwo jest podobne?

wspolczesna.pl

A wy jak sądzicie, do kogo jest podobny?

To też może cię zainteresować: Ostatnie zdjęcie znanego piłkarza i jego syna wywołało niemałą burzę w Internecie. Radosław Majdan nie spodziewał się takiej reakcji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polak stał się słynny na cały świat przez jedno popularne nagranie. Naraził swoje życie i zabłysnął w internecie. Co zrobił

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia opublikowało ważną wiadomość w mediach społecznościowych. Wśród internautów i opinii publicznej zawrzało. O co chodzi