Jak podaje "Pikio", w poniedziałek rano, 21 września Ministerstwo Zdrowia puściło w obieg ważny komunikat skierowany do Polaków. Ogłoszenie, jakie ukazało się w mediach społecznościowych, wywołało sporą falę krytyki ze strony internautów, którzy zaczęli zastanawiać się, jakim cudem mieliby możliwość skorzystać z programu profilaktycznego proponowanego przez Resort zdrowia, w panującej obecnie sytuacji, w jakiej znajduje się służba zdrowia.

Skuteczna profilaktyka vs teleporady i odległe terminy

Jak już wielu Polaków przekonało się na własnej skórze, próby zdiagnozowania za pomocą teleporady, już nawet przestały być śmieszne. Niebezpieczeństwo popełnienia błędu w diagnozie przypuszczalnie wzrosło na tyle, by społeczeństwo całkowicie straciło zaufanie do rządu.

Na mediach społecznościowych, pod postem Ministerstwa Zdrowia zawrzało


Facebook/Ministerstwo Zdrowia

Komentarze Polaków mówią same za siebie...

A gdzie mamy sie badac ? Przez telefon? Diagnoza przez Skypa Dawać już te tysięczne cyferki lepiej hmmm, zagadka - jak sie przebadać telefonicznie? Czy już otworzyli przychodnie? Które? Podać adresy! leczyć nowotwory ? gdzie ? jak przychodnie cały czas zamknięte 🤷 A gdzie się udać?Prywatnie każdy lekarz przyjjmuje,a na kasę chorych półroczne zapisy, a u nas już sezon zamknięty dopiero zapisy od stycznia. !!!!!!!!!!- A kiedy bedzie mozna zaczac stosowac sie do zalecen przestrzegania profilaktyki zdrowotnej??? Mowie o rzeczywistym badaniu a nie teleporadzie. Skoro nie swiadczycie uslug żądam mozliwosci wypowiedzenia umowy z ZUS z powodu niedotrzymania jej warunkow ze strony ubezpieczyciela oraz zwrotow skladek za okres, w którym swiadczenia nie byly wykonywane.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Córka Agaty Mróz dorasta. Jak teraz wygląda i żyje 12-letnia Liliana

Zerknij: Robert Lewandowski świętuje zdobycie Złotego Pucharu.W sieci pojawiło się "łóżkowe" zdjęcie Lewego. To nie Anna mu towarzyszyła