Triumf Bayernu w niedzielnym finalnym spotkaniu Ligii Mistrzów nie mógł umknąć uwadze zagorzałych fanów piłki nożnej. Robert Lewandowski stał się najlepszym piłkarzem na świecie, gdy jego drużyna zdobyła mistrzostwo i złoty puchar.

"Tak się obudziłem"

Państwo Lewandowscy nie mogli wspólnie świętować urodzin Roberta, który postanowił spędzić treningowy czas ze swoją drużyną za granicą. Zdobycie złotego pucharu było cudowną nagrodą za ciężką pracę, poświęcenie i oddanie piłce nożnej i drużynie. Media społecznościowe pękły w szwach od zdjęć, postów i serdecznych gratulacji od wiernych, dumnych i szczęśliwych kibiców Bayernu i samego Roberta Lewandowskiego, który zyskał właśnie miano najlepszego piłkarza na świecie.

Pierwszy raz w historii, Bayern sięgając po Puchar Europy dokonał tego, wygrywając wszystkie mecze Ligii Mistrzów. W ćwierćfilane pokonał między innymi Barcelonę przewagą 8:2. To była szósta już próba, tym razem skończyła się pełnym sukcesem. Robert, w patriotycznym geście pozując do zdjęcia z Pucharem Europy, dumnie wyeksponował buało-czerwone barwy. W opisie widnieje krótkie: "Nigdy nie przestawaj marzyć".

Wyświetl ten post na Instagramie.

NEVER STOP DREAMING🏆

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

ddd

Najważniejsze kibicki "Lewego"

Na instagramowym koncie Anny Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo materiałów dotyczących niedzielnej rozgrywki finałowej. Żona Mistrza wraz z córkami z nieskrywaną dumą kibicowała Robertowi podczas meczu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

𝕄𝕚𝕒 𝕤𝕒𝕟 𝕞𝕚𝕒 🙌 @fcbayern ⚽ @_rl9

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Gdy zwycięstwo Bayernu stało się rzeczywistością, dumna Anna opublikowała zdjęcie, na którym Robert trzymając w garści gotową do rozłożenia flagę biało-czerwoną, całuje wielki, złoty puchar.

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️😭 @_rl9

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Jednak zupełnie inne zdjęcie zwróciło największą uwagę fanów. Lewy w łóżku, w towarzystwie i wcale nie jest to Anna!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Woke up like this😂🏆 #aboutlastnight #uclfinal @fcbayern

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Czego życzycie naszemu Mistrzowi?

O tym się mówi: Kilka strategii radzenia sobie z zazdrością w związkach. Warto zadbać o relacje z "drugą połówką"

Zwerknij: Kolejne doniesienia o zakażonym duchownym. Media podają zatrważające liczby osób narażonych na zakażenie. O co chodzi