Kiedy tylko na świat przyszedł mały Henio, Radosław Majdan nieustannie publikuje nowe zdjęcia ze swoim ukochanym synkiem. Przeglądając Instagram znanego piłkarza nie można nie zauważyć, że Majdan mocno angażuje się w wychowanie Henia i spędza z nim każdą wolną chwilę.

Ogromna miłość ojca i syna

W ostatnim poście Radosław Majdan zdecydował się na pokazanie, że już od najmłodszych lat zapoznaje synka ze światem piłki nożnej.

- Kolejny etap wdrażania Henia w świat futbolu – napisał pod zdjęciem Radosław Majdan.

Do zdjęcia zostały jeszcze dodane takie hasztagi jak #jakiojciectakisyn oraz #niedalekopadajabłkoodjabłoni.

Instagram @r_majdan

Internauci nie znają granic?

Jak donosi portal Wirtualna Polska, pod postem niemal natychmiast zaczęło pojawiać się mnóstwo komentarzy. Okazuje się jednak, że nie dotyczyły one sposobu na spędzanie wolnego czasu ojca i syna, a samego imienia malucha.

- Gorszego imienia dla dziecka nie było? Biedny maluch! – napisała jedna z obserwujących.

Fani piłkarza niemal natychmiast stanęli w obronie maluszka.

- Lepiej niż dziewczynka ma na imię Vanesa, a chłopiec Brajan? Rodzice wybierają imię, które im się najbardziej podoba i nikomu nic do tego;

- Piękne polskie imię – brzmiały komentarze pod postem.

Jednak autorka dość obraźliwej opinii nie zamierzała odpuścić.

- Kojarzy mi się z ciągle pijanym cieciem, co otwierał w nocy bramę. Istnieje coś takiego jak wolność słowa. Mogę wyrazić swoje zdanie czy się komuś podoba, czy nie – dodała.

Finalnie nie wytrzymał jednak sam Radosław Majdan i postanowił odpowiedzieć niemiłej kobiecie na jej komentarze.

- Mi się kojarzy z królem. Widocznie jest to kwestia otoczenia, w jakim się obracamy. Może czas na zmiany...? – brzmiał komentarz piłkarza.

- Haha.....tak myślałam ze za dużo whisky. A później to i imię kojarzy się z królem – nie dawała za wygraną internautka.

Całą nieprzyjemną dyskusję zakończyła jednak inna fanka Radosława Majdana i jego synka.

- Henryk jednym kojarzy się z królem, drugim z cięciem otwierającym bramę, a świadczy to o tym gdzie się dorastało. Piękne imię – podsumowała komentująca.

Instagram @r_majdan

Jak informował portal „Życie”: WESELNI GOŚCIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW PODCZAS ZABAWY. PANNA MŁODA ZASKOCZYŁA NAWET SWOJEGO MĘŻA. NAGRANIE WZRUSZA DO ŁEZ

Przypomnij sobie: DZIELNY 7 - LATEK BYŁ JEDYNĄ OSOBĄ Z CAŁEGO TŁUMU GAPIÓW, KTÓRA ZDECYDOWAŁA SIĘ POMÓC RANNEMU CHŁOPCU. ODWAGA MALUCHA ZDOBYŁA UZNANIE WŚRÓD INTERNAUTÓW

Portal „Życie” pisał również: KOLEJNA AFERA DOTYCZĄCA DZIAŁALNOŚCI OJCA RYDZYKA? AMBASADA POLSKI W KANADZIE MUSIAŁA ZAINTERWENIOWAĆ W CAŁEJ SPRAWIE