"Kogel Mogel" to jedna z najpopularniejszych polskich komedii. Filmz 1988 roku w reżyserii Romana Załuskiego cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że w 2019 roku powstała jego trzecia część "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3".

Co się dzieje z Piotrusiem z kultowego filmu ”Kogel-mogel”?

Choć, po pojawieniu się w kinie nowej wersji kultowej komedii krytyków nie brakowało, okazało się, że produkcja była jedną z najczęściej oglądanych filmów w ubiegłym roku. Taki wynik zaskoczył twórców, którzy zdecydowali, że podejmą się wyzwania stworzenia czwartej części zabawnego filmu.

Tragiczne losy aktorów filmu "Kogel - mogel" / YouTube
Tragiczne losy aktorów filmu "Kogel - mogel" / YouTube

Ilona Łepkowska nie zdradziła zbyt wielu szczegółów na temat produkcji. Wspomniała jedynie, że przez koronawirusa zdjęcia do filmu trwały jedynie miesiąc. Póki co producenci starają się aby film mógł ukazać się terminowo, czyli 6 stycznia 2021 roku.

Zapewne każdy pamięta Piotrusia Piotrusiem z kultowego filmu ”Kogel-mogel”. Chłopiec był niezłym urwisem i spodobał się widzom.

To niesamowite, jak się potoczyły jego losy

W postać Piotrusia wcielił się Maciej Koterski. Jak podaje Super Express, jest on kuzynem znanego aktora Michała „Miśka” Koterskiego.

Mogłoby się wydawać, że kultowa produkcja otworzy filmowemu Piotrusiowi drogę do wielkiej kariery. Tak jednak nie było.

Kogel Mogel. Źródło: fakt.pl
Kogel Mogel. Źródło: fakt.pl
Kogel Mogel. Źródło: fakt.pl

Portal se.pl ujawnił co się dzieje z popularnym z lat 80. chłopcem. Okazuje się, że Maciej wyjechał do Wielkiej Brytanii i kompletnie odciął się od show-biznesu. Nie próbował swoich sił w aktorstwie, a rola w „Koglu-moglu” była dla niego jedynie przyjemną przygodą.

Komedia "Kogel - mogel"
Komedia "Kogel - mogel"
Komedia "Kogel - mogel"

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ