"Kogel Mogel" to jedna z najpopularniejszych polskich komedii. Filmz 1988 roku w reżyserii Romana Załuskiego cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że w 2019 roku powstała jego trzecia część "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3".

I choć, po pojawieniu się w kinie nowej wersji kultowej komedii krytyków nie brakowało, okazało się, że produkcja była jedną z najczęściej oglądanych filmów w ubiegłym roku. Taki wynik zaskoczył twórców, którzy zdecydowali, że podejmą się wyzwania stworzenia czwartej części zabawnego filmu.

Ilona Łepkowska nie zdradziła zbyt wielu szczegółów na temat produkcji. Wspomniała jedynie, że przez koronawirusa zdjęcia do filmu trwały jedynie miesiąc. Póki co producenci starają się aby film mógł ukazać się terminowo.

"Kogel Mogel" już niedługo pojawi się w kinach

„Zobaczymy, jaka będzie sytuacja w kinach. Najwyżej trochę dłużej będzie trzeba poczekać” – mówi Ilona Łepkowska.

Premierę zaplanowano na 6 stycznia 2021 roku.

Jak podaje "Super Express" w czwartej części komedii nie zabraknie największych gwiazd produkcji. Pojawią się także nowi bohaterowie, którzy swoimi wątkami z pewnością zaskoczą widzów.

Jedno jest pewne, patrząc na wszystkie trzy części filmu, nie mamy wątpliwości, że humoru w czwartej odsłonie również nie zabraknie.

To też może cię zainteresować: 28.08.2020 roku. Ilość nowych zakażeń, jakie pojawiły się w ciągu minionej doby wciąż spędza sen z powiek resortu zdrowia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rozdzierająca serce historia dwuletniej dziewczynki, która bawi się w środku nocy na miejscu własnego spoczynku. Jej mama ma na to twarde dowody