Wielu z nas słyszało takie historie o duchach, a większość z nas odrzuca je jako fałszywe. Jednak ta jest inna, ponieważ istnieją dowody na poparcie tej historii w postaci wyraźnego materiału wideo przedstawiającego postać, która wygląda jak mała dziewczynka.

Rozdzierające serce fakty

Faviola Rodriguez zmarła we wrześniu 2018 roku, kiedy była pod opieką ówczesnego chłopaka swojej matki. Miała dwa lata i miała obrażenia ciała, które sugerowały, że doszło do napadu. Saundra Gonzales, matka dziewczynki, jakiś czas temu opublikowała na Facebooku wyraźną postać swojej córki i jej walkę o sprawiedliwość.

Napisała: Moja córka jest pochowana na cmentarzu masońskim i my wraz z innymi rodzinami mieliśmy problem z kradzieżą ukochanych ozdób czy zabawek. Inna rodzina przyłożyła aparat do grobu swoich bliskich i uchwyciła najbardziej zapierające dech w piersiach zdjęcia małej dziewczynki na grobie swoich bliskich w środku nocy.

Byli zaniepokojeni, więc następnego dnia zabrali zdjęcie do pracowników iz tego, co nam powiedziano, robotnik był w szoku i powiedział: „znamy tę małą dziewczynkę” i odprowadzili ich do grobu mojej córki Faviolas. Byli po prostu w szoku, a kiedy poszli następnego dnia, moja babcia i ja tam byliśmy. Jakie są szanse, że zobaczą nas następnego dnia? Zwłaszcza, że ​​nigdy wcześniej ich tam nie widzieliśmy. Wiem, że to był nie tylko znak od mojej córki, ale także los, jaki spotkał nas wszystkich.

Co sądzicie o hirtorii?

O tym się mówi: Henryka Krzywonos i jej potężna emerytura. Czym się Polsce zasłużyła gdańska tramwajarka

Zerknij: Stary dowód osobisty trzymany do dziś na dnie szuflady, może okazać się cenny. Wystarczy spełnić pewien warunek

O tym pisaliśmy ostatnio: Jerzy Stuhr dochodzi do siebie po udarze mózgu. Jaki jest jego stan