Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

Tym razem córka Donalda Tuska w jednym z najnowszych postów pochwaliła się wnętrzem swojego mieszkania. Jeden szczegół wyjątkowo zwrócił uwagę internautów.

Kasia Tusk. Źródło: Instagram
Kasia Tusk. Źródło: Instagram

Kasia Tusk postanowiła wyremontować swoje urocze mieszkanie

Fani Kasi Tusk nie tylko inspirują się jej stylem ubioru, ale również podziwiają jej gust architektoniczny. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma niesamowite wyczucie stylu.

Wnętrze jej sopockiego mieszkania wygląda zachwycająco. Neutralne kolory, odcienie bieli, beżu i czarnego, wyglądają niezmiernie elegancko i stylowo.

Jednak mimo to, Kasi Tusk marzą się zmiany. Znana blogerka chciałaby mieć większą kuchnię.

Nie wiem, co bardziej mnie pobudza do działania: kostka dobrej gorzkiej czekolady, łyk kawy z mlekiem czy wizja większej kuchni. Jedno jest pewne, planowanie tego ostatniego zajmie dużo czasu

- napisała Kasia Tusk na Instagramie.

Jeden szczegół w mieszkaniu Kasi Tusk wyjątkowo zwrócił uwagę internautów

Kasia Tusk bardzo często publikuje zdjęcia swojego pięknego mieszkania. Jego wnętrze wygląda jak prosto z katalogu. Fani Kasi Tusk są zachwyceni jej zmysłem architektonicznym.

Na jednym z ostatnich zdjęć jeden szczegół wyjątkowo zwrócił ich uwagę. Jest nim… suszarka do ubrań. Fani bloga Kasi Tusk byli zaskoczeni, że nawet ten element jest tak stylowy w mieszkaniu blogerki.

Kasia Tusk nie ma bowiem zwykłego metalowego egzemplarza. Suszarka do ubrań w jej domu jest drewnienia i idealnie komponuje się z innymi elementami jej mieszania.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ