Magda Gessler w programie „Kuchenne rewolucje” odmieniła los niejednej restauracji. Dzięki znanej restauratorce wiele miejsc zyskało mnóstwo klientów i wciąż się może rozwijać.

Teraz Magda Gessler zdradziła swój tajny przepis na naleśniki. Okazuje się, że jeden składnik zupełnie zmieni ich smak.

Dzięki temu naleśniki oczarują podniebienie każdego, kto ich spróbuje

Kto nie kocha naleśników. Tą łatwą i szybką w wykonaniu potrawę można jeść zarówno na słodko, jak i na słono.

Idealna naleśniki powinny być puszyste i pięknie wysmażone na złoty kolor. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi Magda Gessler.

Znana restauratorka zaznaczyła, że najważniejsze są proporcje i jakość składników. Na przykład nie powinniśmy używać wody z kranu. Lepiej zastąpić ją wodą mineralną najlepiej… gazowaną!

Naleśniki z ziemniaków na patelni, screen Google
Naleśniki z ziemniaków na patelni, screen Google
Naleśniki z ziemniaków na patelni, screen Google

Dzięki niej nasze naleśniki będą bardziej puszyste. Ważne jest również to, aby przygotowane ciasto przed smażeniem „poleżało’ przynajmniej 20 minut. Dzięki temu będzie ono łatwiejsze w usmażeniu.

Czego potrzebujemy do zrobienia naleśników idealnych?

Do zrobienia naleśników potrzebujemy następujące produkty:

  • 2 jajka
  • 1,5 szklanki mleka
  • 2 szklanki mąki
  • 1,5 szklanki wody gazowanej
  • szczypta soli.

Jak radzi Magda Gessler, warto również pamiętać o tym, aby powyższe składniki jedynie ze sobą porządnie wymieszać, a nie zmiksować. Mikser może źle wpłynąć na nasze ciasto, gdyż rozbije on wiązania glutenowe.

Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl

Mamy nadzieję, że triki Magdy Gessler przydadzą się w waszej kuchni i sprawią, że naleśniki będą jeszcze pyszniejsze.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ