Beata Tadla to dziennikarka, którą pokochali Polacy. Szczególne wsparcie od swoich fanów otrzymała po zakończeniu relacji z Jarosławem Kretem.

Wtedy okazało się, że jej partner zerwał z nią… podczas wywiadu, którego udzielał dziennikarzom. To wszystko działo się podczas udziału obojga celebrytów w „Tańcu z Gwiazdami”.

Beata Tadla przeżywa prawdziwe chwile grozy

Beata Tadla starała się robić dobrą minę do złej gry, jednak widać było, że zakończenie związku, a także z pewnością sposób, w jaki zrobił to Jarosław Kret, było ogromnym ciosem dla jego dotychczasowej partnerki.

Jarosław Kret fot. Viva
Jarosław Kret fot. Viva

Okazuje się, że Beata Tadla ma kolejne powody do zmartwień. Choć w jej życiu uczuciowym wszystko dobrze się poukładało i związała się z kolejnym mężczyzną, to w życiu rodzinnym tak kolorowo już nie jest. Okazuje się, że syn Beaty poważnie zachorował, a dziennikarki odchodzi od zmysłów.

Los nie jest dla niej łaskawy

Chłopak poinformował na swoim Instagramie, że w ostatnich dniach nie czuł się zbyt dobrze. Z tego powodu wybrał się do swojego lekarza, jednak ten odesłał go do szpitala zakaźnego.

Po długich oczekiwaniach chłopakowi zrobiono test na koronawirusa. Ponadto dostał leki przeciwzapalne i przeciwbólowe, a następnie został odesłany do domu.

Beata Tadla/screen YouTube @Rzeczywista PL
Beata Tadla/screen YouTube @Rzeczywista PL

Wynik testu był dla niego zaskoczeniem - nastolatek miał COVID - 19. Teraz syn Beaty Tadli musi przebywać w domu.

Cała ta sytuacja zszokowała Beatę Tadla. Dziennikarka jest jednak dobrej myśli i wierzy, że jej syn szybko wróci do pełni zdrowia, czego mu oczywiście również życzymy.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ