Beata Tadla się zaręczyła! Radosną nowinę Beata przekazała za pośrednictwem Facebooka. To właśnie tam Tadla postanowiła zmienić status na „zaręczona”. Jak się okazuje dziennikarka już od tygodnia nosi na palcu pierścionek zaręczynowy.

"Matko! To nie było dzisiaj, tylko w piątek, ale zmiana statusu się nie dokonała... Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie" - napisała szczęśliwa.

Jak zdradziła w rozmowie z „Twoim Imperium”, jej narzeczony jest jej brat nią duszą. O swoim ukochanym nie chciała zdradzić więcej. W rozmowie z tygodnikiem udało się tylko wyciągnąć od dziennikarki informacje o tym, że para ma ze sobą bardzo dużo wspólnego.

Beata Tadla/screen YouTube @Rzeczywista PL
Beata Tadla/screen YouTube @Rzeczywista PL

"Mamy te same potrzeby, oczekiwania i wyznajemy te same wartości. Śmiejemy się z tego samego i to samo nas smuci. Łączą nas podobne przejścia i ten sam apetyt na życie" – mówi Beata Tadla w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Okazuje się, że nowy związek uświadomił dziennikarce, że różnice w związku wcale nie są tak dobre, i jak się je opisuje.

"Teraz już wiem, że różnice wcale się nie przyciągają. A ja nie nadaję się do różnic. Stawiam w relacjach na jakość, nie na bylejakość. Już wiem, czego chcę i czego na pewno nie chcę" – podkreśla.

To też może cię zainteresować: Kraków: tramwaje nie pojadą popularną trasą. Z jakimi zmianami muszą się liczyć podróżujący

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Kraków: tragiczny finał zdarzenia nad zalewem Bagry. Uratował kolegę, ale sam nie zdołał dopłynąć do brzegu