Aż trudno uwierzyć w to, co zaszło w jednym ze sklepów w Warszawie! Viki Gabor stała się celem ataku dwóch pijanych mężczyzn, którzy zażądali od niej pieniędzy. W obronie córki stanął tata i został dotkliwie pobity!

Policja otrzymała zgłoszenie i ma wskazanych sprawców, którym postawiono zarzut rozboju. Niestety, tata Viki Gabor wymagał pomocy medycznej, której udzielono mu natychmiast. Młoda wokalistka jest w szoku i trudno się jej otrząsnąć po tych wypadkach!

Takie rzeczy w cywilizowanym kraju nie powinny mieć miejsca, szczególnie, jeśli celem ataku jest zaledwie 14-letnia dziewczyna, która w dodatku nie była sama, a w towarzystwie rodziców!

Ojciec Viki Gabor pobity, młodą wokalistkę zaatakowali pijani rozbójnicy, zażądali od niej pieniędzy

Jak wynika z ustaleń policji, która niemal natychmiast pojawiła się na miejscu, Viki Gabor wraz z tatą Dariuszem i mamą Eweliną postanowili we troje pójść do sklepu przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie w Warszawie. Sytuacja miała miejsce 11 września około 22.30. Wokalistka wraz z mamą zostały na zewnątrz, a tata Viki postanowił wejść do sklepu dosłownie na chwilę.

Obie panie zaczepiła grupka podpitych mężczyzn, a wśród nich byli 17-letni Kamil T. i 18-letni Dominiki P. Zaczęło się od wyzwisk wobec Viki Gabor, a potem napastnicy zażądali pieniędzy. Tego było za wiele dla ojca Viki Gabor, który ruszył na pomoc swojej żonie i córce.

Niestety, będąc sam został pobity przez nich, sprawcy powalili go na ziemię i zaczęli kopać. Na pomoc mężczyźnie ruszył ochroniarz, natychmiast wezwano policję.

Sprawcy zdarzenia zostali niemal od razu schwytani i jak się okazało – byli pijani. Zastosowano wobec nich dozór policyjny, a także wprowadzono zakaz zbliżania się do całej rodziny Gabor. Na szczęście, tata Viki Gabor nie wymagał interwencji lekarskiej w szpitali. Pomocy udzielono mu na miejscu zdarzenia.

Jak informował portal "Życie": HISTORIA TEJ DZIEWCZYNKI WZRUSZA DO ŁEZ! MUSIAŁA PRZEJŚĆ KILKA BOLESNYCH OPERACJI, ABY FINALNIE MÓC ZOBACZYĆ SWOJĄ MAMĘ, JEJ REAKCJA ROZDZIERA SERCE

Przypomnij sobie: MASECZKI BĘDZIE NOSIĆ JESZCZE PRZEZ DWA KOLEJNE LATA? PONURA WIZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA, POLACY NIE BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI

Portal "Życie" pisał również: WKRÓTCE WEJDĄ W ŻYCIE POTĘŻNE ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM? KIEROWCY OBAWIAJĄ SIĘ, ŻE POSTÓJ BĘDZIE OZNACZAŁ KARĘ, A MANDATY ZWIĘKSZĄ SIĘ CZTEROKROTNIE