Celem programu „Chłopaki do wzięcia” jest od lat pomoc młodym mężczyznom z terenów wiejskich w znalezieniu miłości życia.

Historie bohaterów show nierzadko są naprawdę niełatwe, a wielu z nich musi zmagać się ze sporymi problemami. Pragną trochę koloru w swoim często szarym życiu, ale obawiają się problemów związanych z utrzymaniem się, rozwojem zawodowym czy kwestią założenia rodziny, której bardzo często pragną.

Na wierzch wypłynęła prawda na temat jednego z mężczyzn pokazywanych w programie, czyli Jarusia, którego widzowie bardzo lubią. Informacje na jego temat są szokujące, nie sposób dziwić się temu, że mężczyźnie jest w życiu naprawdę trudno!

Na jaw wyszła prawda o Jarusiu! Co przez lata skrywał młody bohater „Chłopaków do wzięcia”?

Jak przypomina serwis Lelum, Jaruś był bohaterem 13. Sezonu „Chłopaków do wzięcia”, ale nawet, gdy edydcja się zakończyła mógł liczyć na ogromne zainteresowanie swoją osobą w Internecie.

Ogromna część widzów wciąż jednak zastanawiała się, skąd wzięły się problemy Jarusia z wymową. Dziś okazuje się, że to rezultat naprawdę poważnej choroby.

Jaruś jest dorosłym, który urodził się z FAS, czyli Alkoholowym Zespołem Płodowym. To nieuleczalna choroba, występująca u dzieci, których matki piły w ciąży alkohol, szczególnie w pierwszych jej miesiącach.

Dlatego dziś lekarze ginekolodzy i położnicy nieustannie apelują o to, aby unikać jakichkolwiek używek w ciąży, bo nawet niewielka ich ilość może spowodować poważne zaburzenia u dziecka.

Niestety, Jaruś wciąż nie odnalazł upragnionej miłości. Niedawno mężczyzna zamieścił w sieci wideo, na którym zdradził, że planuje zostać DJ’em.

Jego marzeniem jest profesjonalny stół mikserski i sala do prób. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za realizację tego pragnienia!

fot. YouTube @jarek Mergner chłopaki do wziecia

Jak informował portal "Życie": KUBA WOJEWÓDZKI W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH O SYNU ZENKA MARTYNIUKA! SHOWMAN NIE MIAŁ SKRUPUŁÓW, POWIEDZIAŁ WPROST, CO O NIM MYŚLI

Przypomnij sobie: JAK CZUJE SIĘ JERZY STUHR PO PRZEBYTYM NIEDAWNO UDARZE? ZNANEGO AKTORA PO TRUDNYM CZASIE POKAZAŁ JEGO SYN, MACIEJ STUHR, ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: TOMASZ STOCKINGER NARESZCIE WYZNAŁ PRAWDĘ, TO ZASKOCZYŁO WSZYSTKICH. JEGO OŚWIADCZENIE JEST ZDUMIEWAJĄCE, NIKOMU NIE PRZYSZŁOBY TO DO GŁOWY