Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Basia co jakiś czas informuje swoich fanów o tym, co u niej słychać, przez nowe posty oraz zdjęcia w mediach społecznościowych. Pamięta jednak o tym, by nie pokazywać zbyt wiele prywatności i zachować co nieco dla siebie i najbliższych.

Prywatnie aktorka to żona Rafała Szatana, który również działa w show-biznesie z niemałym powodzeniem.

Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram
Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram
Barbara Kurdej-Szatan/screen Instagram

Basia Kurdej-Szatan jest już w szpitalu?

Trudno byłoby zapomnieć o tym, że Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Ona i Rafał Szatan czekają na przywitanie kolejnego członka rodziny, synka. To już niedługo – gwiazda może urodzić w każdej chwili!

Nie ma co ukrywać, fani z niecierpliwością czekają, aż Basia urodzi dziecko, by obserwować, jak najmłodszy członek jej rodziny rośnie. Niektórzy przekonani byli, że już znajduje się w szpitalu. Czy tak jest?

Jak podaje Plotek, na Instagramie Basi pojawiła się fotka ze szpitala. To wzbudziło podejrzenia wśród fanów – czy synek gwiazdy przyszedł już na świat? Wystarczy jednak przyjrzeć się kilku szczegółom, by zrozumieć, co jest grane.

Basia leży tylko na łóżku obok Sławka Uniatowskiego. To ujęcie z planu „M jak miłość” – jak poinformowała sama Basia Kurdej-Szatan, z ostatniego odcinka, w którym można ją było zobaczyć.

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram

„I jak wrażenia po ostatnim odcinku @mjakmilosc.official? Moim ostatnim przed przerwą, a przerwa już taaaak długo trwa. Ale odpoczywam cudownie” – podpisała aktorka.

Co niektórzy dali się już nabrać. Choć to jeszcze nie ten czas, to już niedługo Basia Kurdej-Szatan ponownie znajdzie się w szpitalu, tym razem to ona będzie leżała w łóżku!

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: PRZED BLOKIEM STAŁO AŻ SIEDEM KARETEK. ŚWIADKOWIE ZDARZENIA ZAPAMIĘTAJĄ TEN DZIEŃ NA DŁUGO. CO TAKIEGO SIĘ TAM STAŁO

Jak informował portal Życie: KIEDY WRESZCIE UDA NAM SIĘ OPANOWAĆ EPIDEMIĘ KORONAWIRUSA? WICEMINISTER ZDROWIA ZABRAŁ GŁOS W TEJ SPRAWIE