Książę Harry i Meghan Markle to jedna z najsłynniejszych par, znana nie tylko fanom rodziny królewskiej. Najpierw – poza samym faktem przynależności do rodu – było o nich głośno ze względu na problemy w relacjach Harry’ego i jego brata, księcia Williama, oraz Meghan i księżnej Kate.

Następnie przyszedł czas na coś, czego się nie spodziewano – odejście pary z rodziny królewskiej. Po ich wyprowadzce do USA w mediach pojawiały się plotki o drugiej ciąży Meghan Markle, a także o kryzysie w związku pary oraz o złym stanie psychicznym Harry’ego.

Teraz na jaw wychodzą coraz to nowsze fakty na temat obojga.

Książę Harry, Meghan Markle
Książę Harry, Meghan Markle
Książę Harry, Meghan Markle

Nowe wieści na temat Meghan Markle

Jak informuje Pomponik, ostatnio zaczęto mówić o tym, że 39-letnia Meghan Markle zamierza iść na całość. Żona księcia Harry’ego nie cofnie się przed niczym?

Małżeństwo osiedliło się w Stanach Zjednoczonych. Ogłosili, że od teraz sami będą zarabiać swoje pieniądze, i istotnie – zajęli się współpracą z Netflixem.

„Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne” – napisali w oświadczeniu.

Mówiło się, że jako pierwszy powstanie dokument o księżnej Dianie, matce Harry’ego. Jednak nikt nie wiedział, że to Meghan będzie dowodziła całym przedsięwzięciem.

Mówi się, że Meghan Markle planuje wytoczyć wojnę rodzinie królewskiej, a próby zapobiegnięcia tej sytuacji, podjęte przez księcia Williama, nie powiodły się.

Meghan, Harry i królowa Elżbieta. Źródło: people.com
Meghan, Harry i królowa Elżbieta. Źródło: people.com

Podobno rodzina królewska aż drży, gdyż Meghan ma obsesję na punkcie Diany. Tak bardzo zależy im, by film nie ujrzał światła dziennego, że, jak donoszą media, chcą zapłacić za milczenie 75 milionów dolarów – pod warunkiem, że film nie powstanie. To więcej niż zaoferował Netflix.

Czy to aby na pewno prawda? Tego nie wiadomo, część osób twierdzi, że królowa nie oddałaby takich pieniędzy, a cała sytuacja jest tylko wymysłem tabloidów. Co o tym sądzicie?

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: PRZED BLOKIEM STAŁO AŻ SIEDEM KARETEK. ŚWIADKOWIE ZDARZENIA ZAPAMIĘTAJĄ TEN DZIEŃ NA DŁUGO. CO TAKIEGO SIĘ TAM STAŁO

Jak informował portal Życie: KIEDY WRESZCIE UDA NAM SIĘ OPANOWAĆ EPIDEMIĘ KORONAWIRUSA? WICEMINISTER ZDROWIA ZABRAŁ GŁOS W TEJ SPRAWIE