Książę Harry i Meghan Markle to jedna z najsłynniejszych par, znana nie tylko fanom rodziny królewskiej. Najpierw – poza samym faktem przynależności do rodu – było o nich głośno ze względu na problemy w relacjach Harry’ego i jego brata, księcia Williama, oraz Meghan i księżnej Kate.

Następnie przyszedł czas na coś, czego się nie spodziewano – odejście pary z rodziny królewskiej. Po ich wyprowadzce do USA w mediach pojawiały się plotki o drugiej ciąży Meghan Markle, a także o kryzysie w związku pary oraz o złym stanie psychicznym Harry’ego.

Teraz na jaw wychodzą coraz to nowsze fakty.

Meghan i Harry chcą się rozwieść?

Informacje, które pojawiły się w mediach, są naprawdę szokujące. Choć co jakiś czas na jaw wychodzą nowe fakty o związku Meghan i Harry’ego, wszyscy spodziewali się, że para dość dobrze się dogaduje, jedynie z lekkimi spięciami, jak to zwykle bywa w związkach.

Źródło: plotek.pl
Źródło: plotek.pl

Tymczasem teraz okazuje się, że niedługo być może będziemy świadkami rozwodu, który będzie sensacją na skalę światową. Czy to pewne?

Meghan Markle i książę Harry mieszkają w USA, jednak wciąż mają ogrom problemów. Jakby tego było mało, potomek księcia Karola od niedawna jest nakłaniany do powrotu do Wielkiej Brytanii – chociaż na święta. Meghan nie chce wracać, nawet na chwilę, chce także, by został z nią Archie, gdy tymczasem ojciec Harry'ego domaga się odwiedzin wnuka.

To jeszcze nie koniec. Czy czeka ich rozwód? Jak podaje Plotek, tak twierdzi magazyn „New Idea”. Podobno książę Harry nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i tęskni za rodziną.

Źródło tabloidu twierdzi, że widziano parę podczas kłótni w restauracji – książę Harry był rozsierdzony, a Meghan popijała kieliszek wino. Ponoć to już nie pierwsza ostra sprzeczka, którą widzieli postronni obserwatorzy.

Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva

Podobno Harry nie radzi sobie w nowym miejscu, a Meghan manipuluje nim, co zauważył dopiero niedawno. Mówi się, że książę zadzwonił do samej królowej, by prosić o radę, a ta doradziła mu zostawienie małżonki i powrót do rodziny – jak najszybszy. Dodała, że może zrobić wszystko, by mu pomóc. Ponoć książę zastanawia się nad powrotem.

Czy czeka nas olbrzymi medialny rozwód i powrót księcia do domu?

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ

Portal Życie pisał również o… JAK WYGLĄDAŁY TEGOROCZNE WAKACJE PREZESA PIS? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ WSPÓŁPRACOWNIK JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO